Produkty producenta: BABCIA AGAFIA

RODZAJ PRODUKTU
Wyniki od 1 do 12 z 12 (strona 1)

BANIA AGAFII – rosyjska marka kosmetyków naturalnych, organicznych, opartych na recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie oraz bogatych tradycjach zielarskich Syberii. W ofercie tej marki znajdujemy kilkadziesiąt różnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Wszystkie opierają się na naturalnych recepturach i zawierają tylko naturalne składniki. W składzie produktów pojawiają się tylko ekologiczne rośliny, zbierane ręcznie, naturalne oleje i ekstrakty organiczne, a także owoce, kwiaty i minerały. Kosmetyki marki Bania Agafii nie zawierają SLS, parabenów i składników pochodzenia syntetycznego.

Kosmetyki Bania Agafii to głównie kosmetyki pielęgnujące. Znajdziemy tu:
- kosmetyki do twarzy: maski, sera do twarzy, kremy specjalistyczne, peelingi.
- kosmetyki do ciała: myjące, jak i pielęgnująco – odżywiające. Są to mydła o bardzo charakterystycznym i bogatym składzie, solne scruby (tonizujące oraz odchudzającym), masła do ciała o skondensowanym działaniu i gęstej konsystencji.
- kosmetyki do włosów: szampony, odżywki, masła oraz kremy do włosów. Produkty wzmacniające, wspomagające objętość, witaminowe, przeciw wypadaniu włosów i wiele innych. Popularnym szamponem Bania Agafii jest szampon piwny dla mężczyzn.

Serdecznie polecamy produkty marki Bania Agafii za ich naturalność, skuteczność i jakość.