DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ PRZY ZAKUPIE WYBRANYCH PRODUKÓW    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Olej z krokosza niezastąpiony w codziennej pielęgnacji

Olej z krokosza barwierskiego posiada znaczne ilości witaminy C i E, fitosterole oraz kwas linolowy i linolenowy. Jest naturalny i niezwykle przydatny w codziennej pielęgnacji.

krokosz-ramka123 Olej z krokosza niezastąpiony w codziennej pielęgnacji

Składnikiem oleju z krokosza barwierskiego jest NNKT, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza skóry. Zawiera on również witaminę E w naturalnej postaci – nazywana witaminą młodości. Witamina ta walczy z negatywnymi skutkami promieniowania, jak starzenie się skóry i degradacja włókien kolagenowych. Witamina E wpływa na zwiększenie antyoksydacyjnej bariery ochronnej skóry.

Zawarty w oleju z krokosza barwierskiego kwas linolowy zmiękcza i wygładza skórę, zaczyna ona posiadać odpowiednią elastyczność.

Olejek nadaje się do stosowania po depilacji. Na skórę nałóż olej i odczekaj aż skóra wchłonie olej. Pozostałości możesz zebrać chusteczką. Regularne stosowanie ma osłabić odrastające włoski.

Jak stosować?

Olej z krokosza barwierskiego stosuj na całą twarz z pominięciem okolic oczu, a w szczególności wklepuj go w miejsce występowania zmarszczek. Najlepiej stosować olej na dokładnie oczyszczoną skórę, jeszcze mokrą i wklepać go dokładnie w twarz.

 

 

 

Sprawdź opinie o naszym sklepie