info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

Podkategorie
Herbatka agrestowa 100g BECLA
Herbatka agrestowa 100g BECLA

Herbatka agrestowa 100g - Becla

12,75 zł
  dostępne: 8 szt.
produkt regionalny

Produkt regionalny

Vivio inspiruje do zdrowia poprzez wiele działań. Dlatego też z radością wprowadzamy do naszej oferty produkty lokalne i regionalne. Jesteśmy firmą z Podkarpacia z biurem, magazynami i produkcją mieszczącymi się również w tym regionie. Dzięki naszym działaniom chcemy wesprzeć lokalne rolnictwo i powstawanie lokalnych miejsc pracy. Ponieważ produkty regionalne nie jadą do nas z daleka może to pomóc w obniżeniu śladu węglowego. Z badań wynika, że jedzenie lokalnie może obniżyć nasz ślad węglowy o 4-5%. Dodatkowo krótki łańcuch dostaw jedzenia ma ogromne znaczenie. Im mniej pośredników, tym lepiej – tym więcej zarobi lokalny rolnik i tym większe będzie miał szanse na przetrwanie i rozwój działalności. Warto też pamiętać, że największą wartość i gęstość odżywczą mają produkty naturalnie występujące w naszym klimacie w danej porze roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów lokalnych i regionalnych.

Kilka słów o marce

AWB to rodzinna firma, założona w 1993 roku przez Alinę i Wacława Beclów. Przetwórnia i gospodarstwo mieści się w pięknej, podkarpackiej miejscowości Handzlówka.

W 1997 roku w gospodarstwie powstała mała suszarnia. W Becla produkuje się susze owocowe, warzywne i ziołowe oraz herbatki smakowe, owocowe i owocowo-ziołowe, mieszanki owocowe i warzywne, a także produkty ekologiczne. W Becla suszy się metodą tradycyjną (gorącym powietrzem), zachowując maksimum walorów produktu.

W 2008 roku firma uzyskała certyfikat na produkcję ekologiczną, a w zakładzie stosowany jest system bezpieczeństwa żywności HACCP oraz system identyfikacji produktu.

 

 


Herbatka agrestowa Wartości odżywcze

Suszone owoce agrestu, suszona śliwka, suszone jabłko, liście mięty, płatki nagietka.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Herbatka agrestowa Zastosowanie

Herbatka agrestowa to doskonały napój zarówno na ciepłe letnie wieczory, jak i krótkie zimowe dni. Podana z kostkami lodu oraz świeżymi cytrusami, zapewnia błogie uczucie orzeźwienia. Wypijana na gorąco, skutecznie rozgrzewa nasz organizm i przywołuje najsmaczniejsze smaki lata, nawet w najbardziej chłodne, zimowe dni. Herbatka agrestowa jest bardzo łatwa w przygotowaniu. Aby przygotować 1,5 l napoju, wystarczy zalać wrzącą wodą około 30g suszu, przykryć całość, a następnie odczekać 10 minut. Po upływie odpowiedniej ilości czasu, herbatka agrestowa jest gotowa do spożycia.


Warunki przechowywania: Herbatkę agrestową należy przechowywać w suchym miejscu i chronić ją przed nadmiernym wpływem światła słonecznego. Aby zatrzymać niepowtarzalny aromat suszu na dłużej, warto zamknąć go w pojemniku ze szczelną pokrywką.


Herbatka agrestowa Opis

Herbatka agrestowa marki BECLA to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników letnich smaków. Dzięki temu, iż znalazły się w niej zarówno aromatyczne zioła, jak pyszne suszone owoce, możemy zaparzać ją kilkukrotnie, aby za każdym razem odkrywać jej nowy smak i aromat. Herbatka agrestowa dostępna w naszym sklepie to produkt stworzony wyłącznie z naturalnych składników. Oznacza to, iż nie znajdziemy w niej ani sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, ani siarczanów. Warto również wiedzieć, iż każda z herbat BECLA jest pakowana ręcznie.

Wszystko to sprawia, iż niniejszy produkt posiada coś znacznie więcej niż wyjątkowy smak. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zamów herbatkę agrestową już dziś.

PRODUCENTBecla
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt