TYLKO DZIŚ! NAWET -40ZŁ NA ZAKUPY    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
-33%Przybory kuchenne komplet akcesoriów
Przybory kuchenne komplet akcesoriów

Przybory kuchenne komplet akcesoriów

29,99 zł19,99 zł

Produkt niedostępny


Przybory kuchenne komplet akcesoriów Opis

Podczas gotowania i pieczenia potrzebujemy wielu przyborów, które ułatwią i usprawnią nasza pracę. Tradycyjnym i najbardziej naturalnym wyborem pozostają przybory kuchenne, takie, jakich używały nasze babcie tylko w nowej odsłonie. Przedstawiamy zestaw łyżek idealnych do każdej kuchni.

Przybory umożliwiają bezpieczne gotowanie, przygotowywanie przetworów i innych posiłków. Wykonane zostały z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Cechuje je trwałość, łatwość użytkowania i czyszczenia. Nie niszczą powierzchni garnków, a tworzywo z których zostały wykonane nie przewodzi ciepła tak jak metal, więc zabezpieczą użytkownika przed poparzeniem. Przybory kuchenne zajmują główne miejsce w wielu domach i służyć będą w nich przez długie lata. Elegancki czarny kolor i nowoczesny design wpasują się w każdą kuchnię.

 

Zestaw akcesoriów kuchennych zawiera:

  • łyżkę na zupę;
  • łyżkę;
  • łyżkę z dziurkami;
  • łyżkę do spaghetti;
  • łyżkę do pierogów;
  • łopatkę do naleśników.

Z pomocą zestawu zaserwujesz bliskim wiele tradycyjnych i nowoczesnych dań oraz wygodnie stworzysz posiłki z mięsa, warzyw, makaronu, czy też na bazie aromatycznych sosów. Akcesoria pomogą przy przychodowaniu śniadań takich jak naleśniki czy omlety. Elegancki i klasyczny wzór sprawia, że zestaw pasuje do różnego stylu kuchni i subtelnie wkomponowuje się w wystój pomieszczenia.

DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt