info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Dziadek do orzechów na podstawce- Nut Cracker
Dziadek do orzechów na podstawce- Nut Cracker

Dziadek do orzechów na podstawce - Nut Cracker

39,90 zł
  dostępne: 18 szt.

Dziadek do orzechów na podstawce- Nut Cracker Opis

Solidny stalowy dziadek do orzechów na drewnianej podstawie to urządzenie przydatne w każdym domu. Łatwy w użycia, wytrzymały, z możliwością regdivacji uchwytu. Nacisk na rączkę kierowany jest z góry, co jest łatwiejsze i wymaga mniej siły niż w przypadku ściskanych w dłoni dziadków do orzechów.

 

Konstrukcja główna wykonana została ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że ten praktyczny gadżet jest wytrzymały i poradzi sobie bez problemu z twardymi łupinami różnego rodzaju orzechów.

Cała metalowa konstrukcja otwieracza do orzechów umieszczona jest na solidnej, drewnianej podstawie, która nie tylko dobrze i stabilnie stoi na blacie, ale również jest łatwa w utrzymaniu czystości i wytrzymała.

Dziadek do orzechów posiada regdivowany uchwyt, dzięki czemu można z jego pomocą nie tylko łupać duże orzechy włoskie, ale również mniejsze orzechy, w tym np. laskowe.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Nacisk na rączkę kierowany jest z góry, co jest łatwiejsze i wymaga mniej siły niż w przypadku ściskanych w dłoni dziadków do orzechów.

 

SPECYFIKACJA :

 • materiał: stal nierdzewna
 • podstawka: drewniana
 • możliwość regdivacji w zależności od orzecha: tak
 • wymiary: 20/16/5 cm
 • DARMOWA DOSTAWA od 199zł
  PUNKTY ZA ZAKUP
  sprawdź szczegóły
  3 pkt