DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Zioła wspomagające pracę wątroby 40g - Klimuszko

Zioła wspomagające pracę wątroby 40g, Klimuszko, działanie

Zioła wspomagające pracę wątroby 40g - Klimuszko

14,99 zł
Cena za 1KG / 1L: 299,80 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni

Zioła wspierające prawidłową pracę wątroby 40g - skład

Składniki mieszanki: Suszone zioła: ziele karczocha, ziele pokrzywy, ziele mięty, ziele melisy, owoc jałowca, szyszka chmielu, owoc kopru włoskiego.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Zioła wspierające prawidłową pracę wątroby 40g - Zastosowanie

Zioła wspierające prawidłową pracę wątroby 40g Klimuszko – zastosowanie

Zioła wspierające pracę wątroby Klimuszko należy spożywać dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W celu przyrządzenia naparu wystarczy zalać 1 saszetkę 200 ml wrzątku i parzyć 20 minut. Napój można posłodzić miodem lub dowolnym innym słodzikiem. W celu uzyskania optymalnych efektów konieczna jest regularna suplementacja.

Produkt Klimuszko zawiera naturalne zioła, które mogą być silnymi alergenami. Z tego względu należy dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi na opakowaniu.

Zioła wspierające prawidłową pracę wątroby 40g - Opis produktu

Wątroba, czyli centrum metaboliczne naszego organizmu

Wątroba to nadrzędny narząd naszego organizmu, który współpracuje ze wszystkimi innymi organami i jest konieczny do ich prawidłowego funkcjonowania. Pełni funkcje centrum metabolicznego. To w wątrobie syntetyzowanych jest wiele związków regulujących pracę innych narządów. Turaj również w postaci glikogenu magazynowana jest glukoza, toksyczny kwas mocznikowy ulega przekształceniu w mocznik. Prawidłowa praca wątroby warunkuje stan równowagi całego organizmu, czyli krótko mówiąc – nasze zdrowie. Choć narząd ten posiada zdumiewające wręcz zdolności regeneracyjne, obecny tryb życia, zła dieta, zanieczyszczenia powietrza i stres nie sprzyjają jego optymalnemu funkcjonowaniu. Niektóre naturalne zioła wspomagają wątrobę i procesy w niej zachodzące. Ich regularna suplementacja w postaci aromatycznych naparów może pomóc w leczeniu dyskomfortu lub dolegliwości związanych z zaburzeniami funkcjonowania tego niezwykle ważnego narządu.

Kompleksowe działanie na wielu płaszczyznach

Dbałość o wątrobę nie powinna ograniczać się jedynie do wspomagania pracy samego narządu. Organ ten przez szereg zależności połączony jest z innymi elementami naszego ciała. Dlatego właśnie zioła wspierające prawidłową pracę wątroby Klimuszko działają kompleksowo, wpływając nie tylko na wątrobę, ale również na przewód pokarmowy i układ nerwowy.

Zioła wspierające pracę wątroby Klimuszko to w pełni naturalny suplement, który łagodnie wpływa na poprawę naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Zawarte w nim m.in. melisa czy mięta działają uspokajająco oraz relaksująco na przewód pokarmowy. Inne naturalne zioła wspierają procesy trawienne, a jeszcze inne składniki wspomagają usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii przez nerki. Wszystko to sprawia, że wątroba może funkcjonować w optymalnych warunkach, bez stresujących dla niej bodźców.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów