info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Zioła wspomagające pracę nerek 40g - Klimuszko

Zioła wspomagające pracę nerek 40g, Klimuszko, właściwości

Zioła wspomagające pracę nerek 40g - Klimuszko

14,99 zł
Cena za 1KG / 1L: 299,80 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Zioła wspomagające pracę nerek 40g - skład

Składniki: suszone zioła: owoc dzikiej różny, siemię lniane, ziele tymianku, ziele nawłoci, ziele pokrzywy, znamię kukurydzy, nasiona dyni.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Zioła wspomagające pracę nerek 40g - Zastosowanie

Zioła wspomagające pracę nerek Klimuszko – zastosowanie

Zioła wspomagające pracę nerek sporządza się w postaci naparu do picia. Jedną saszetkę należy zalać 200 ml wrzącej wody i parzyć przez 10-15 minut. Tak sporządzony napój należy spożywać dwa razy dziennie, najlepiej po śniadaniu i kolacji. Herbatkę można dosłodzić cukrem lub miodem wedle upodobań.

Produkt przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia. Zioła zawarte w naparze mogą wywoływać alergie pokarmowe oraz wchodzić w interakcję z innymi lekami.

Zioła wspomagające pracę nerek 40g - Opis produktu

Sprawne nerki jako fundament naszego zdrowia

Nerki to narząd, który pracuje bez ustanku, usuwając z naszego organizmu wiele szkodliwych czy nawet toksycznych substancji. Filtracja jaka zachodzi w nerkach pozwala pozbyć się m.in. mocznika, nadmiaru jonów, bilirubiny czy metabolitów leków. Nieprawidłowością jest natomiast obecność w moczu substancji takich jak glukoza i aminokwasy.

Poza usuwaniem z organizmu zbędnych substancji przemiany materii, nerki uczestniczą również w regulacji równowagi kwasowo-zasadowej. To właśnie ten narząd w głównej mierze odpowiada za wydalanie nadmiaru jonów wodorowych, dzięki czemu zapobiega potocznie nazywanemu „zakwaszeniu organizmu”.

Zioła wspomagające pracę nerek – naturalna recepta na zdrowie

Specjalnie skomponowana mieszanka ziół działa moczopędnie i łagodnie stymuluje nerki do pracy. Surowce roślinne bogate są m.in. we flawonoidy, sole mineralne, cukrowce i olejki eteryczne. Taka kompozycja wpływa korzystnie na proces pozbywania się toksyn z organizmu oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu całego układu moczowego.

Zioła wspomagające pracę nerek Klimuszko można stosować przy wszelkich dolegliwościach ze strony układu moczowego i nerek. Ziołowa herbatka sprawdzi się doskonale u osób borykających się z problemami z oddawaniem moczu czy schorzeniami gruczołu krokowego.

 

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów