info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i polskie owoce 200g - SILICAMED

%Ziemia okrzemkowa Okrzemki i polskie owoce 200g SILICAMED

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i polskie owoce 200g - SILICAMED

Cena regularna: 29,99 zł
14,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i polskie owoce 200g SILICAMED - skład

amorficzna ziemia okrzemkowa 170g, inulina (z cykorii) 10g, jabłoń liofilizowana 13g, wiśnia liofilizowana 7g


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i polskie owoce 200g SILICAMED - Zastosowanie

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z polskimi owocami zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem.

 

Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji). Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie.

 

W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

 

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w miejscach suchych, w temperaturze pokojowej. Trzymać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

UWAGI

 

Ziemia okrzemkowa jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające może powodować uczucie suchości. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, ponieważ może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać dużą ilością letniej wody. Nie należy przekraczać zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i polskie owoce 200g SILICAMED - Opis produktu

Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Oprócz krzemu organicznego nasz suplement zawiera wysokiej jakości owoce w postaci liofilizatów oraz dodatek inuliny (naturalny słodzik).

 

Inulina jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produkcie jest pozyskiwana z cykorii.

 

W wersji “polskie owoce” nie mogło zabraknąć jabłka liofilizowanego. Jabłka to owoce pełne witamin i minerałów (m.in. potas). Specjaliści twierdzą, że jabłka regulują pracę jelit (co idzie wespół z właściwościami oczyszczającymi amorficznej ziemi okrzemkowej) oraz są pomocne w procesie trawienia.

 

W skład okrzemek i polskich owoców wchodzi również wiśnia liofilizowana. Mimo iż owoce wiśni w większości składają się z wody, to nie brak w nich witamin, minerałów i prozdrowotnych przeciwutleniaczy. Wiśnie wspomagają pracę serca oraz układu moczowego.

Opinie klientów