info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i owoce egzotyczne 200g - SILICAMED

%Ziemia okrzemkowa Okrzemki i owoce egzotyczne 200g SILICAMED

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i owoce egzotyczne 200g - SILICAMED

Cena regularna: 29,99 zł
20,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł
Cena za 1KG / 1L: 83,96 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 2 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i owoce egzotyczne 200g SILICAMED - skład

amorficzna ziemia okrzemkowa 170g, inulina (z cykorii) 10g, liofilizowany ananas 7g, liofilizowany banan 7g, liofilizowane kiwi 6g


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i owoce egzotyczne 200g SILICAMED - Zastosowanie

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z owocami egzotycznymi zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem.

Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji). Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie.

 

W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

 

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w miejscach suchych, w temperaturze pokojowej. Trzymać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

UWAGI

 

Ziemia okrzemkowa jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające może powodować uczucie suchości. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, ponieważ może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać dużą ilością letniej wody. Nie należy przekraczać zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Ziemia okrzemkowa Okrzemki i owoce egzotyczne 200g SILICAMED - Opis produktu

Amorficzna ziemia okrzemkowa (170 g) Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Oprócz krzemu organicznego suplement zawiera wysokiej jakości, nieprzypadkowo dobrane, egzotyczne owoce liofilizowane. Całość uzupełnia dodatek inuliny (naturalny słodzik).

 

Inulina jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produkcie jest pozyskiwana z cykorii.

 

Zawarte w suplemencie ananas, banan i kiwi liofilizowane, dzięki specjalnemu procesowi produkcji, zachowują właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżych owoców.

 

Ananas jest owocem o dużych wartościach odżywczych. Ma właściwości przeciwzapalne, odchudzające, a nawet przeciwbólowe. Dobrą sławę ananas zyskał głównie dzięki zawartości enzymu bromelainy.

 

Banan jest jednym z najlepszych źródeł potasu. Z kolei zawartość pektyn sprawia, że banany mogą przyczyniać się do obniżenia poziomu cholesterolu.

 

Kiwi, podobnie jak banan, kiwi to skarbnica potasu. Nie brakuje w nim również witaminy C. Ponadto kiwi zawiera luteinę, która pozytywnie wpływa na wzrok.

Opinie klientów