DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 119ZŁ PIEPRZ CZARNY MIELONY 100G GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Zielona Moc elektro + wkłady na komary - - BROS

Zielona Moc elektro + wkłady na komary - BROS

Zielona Moc elektro + wkłady na komary - - BROS

21,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 2 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 9 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Zielona Moc elektro + wkłady na komary - BROS - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
BROS2024-05-31

Zielona Moc elektro + wkłady na komary - BROS - Opis produktu

Zestaw elektro + 10 wkładów Bros zielona moc na komary to elektryczny odstraszacz komarów, który zapewnia skuteczną ochronę przed insektami przez całą noc. Elektrofumigator Bros jest urządzeniem o działaniu owadobójczym, skutecznym wobec komarów i innych owadów zakłócających nasz nocny wypoczynek. Elektro wykorzystuje wymienne wkłady nasączone ekstraktem pyretrum - naturalną substancją owadobójczą, otrzymywaną z kwiatów złocienia, która po podgrzaniu (po włączeniu urządzenia do sieci) skutecznie chroni przed latającymi intruzami.

 

Jeden wkład działa nawet do 8 godzin, także przy otwartym oknie i włączonym świetle. Elektro Bros ma działanie biobójcze i pozbywa się komarów cicho i skutecznie już po 30 minutach od włączenia. Skutecznie zwalcza komary w pomieszczeniu o powierzchni ok. 30 m2.

 

Bros Zielona Moc to linia naturalna środków ochrony przed komarami dla osób, które nie chcą lub nie mogą używać syntetycznych repelentów. Wszystkie produkty Bros Zielona Moc wykorzystuję aktywną substancję Pyretrum o pochodzeniu roślinnym. Skuteczność tych preparatów jest zbliżona do popularnych repelentów syntetycznych dostępnych na polskim rynku.

 

Pyretrum to substancja biobójcza pozyskiwana z suszonych i sproszkowanych kwiatów złocienia dalmatyńskiego rosnącego w rejonie Morza Śródziemnego. Roślina ta już w starożytności była stosowana do zwalczania owadów. Działa w podwójny sposób tj. kontaktowy i żołądkowy, poraża układ nerwowo-mięśniowy insektów i błyskawicznie je neutralizuje. Dzięki temu Bros Zielona Moc gwarantuje skuteczną i bezpieczną ochronę przed ukąszeniami komarów.

 

Cechy produktu:

  • proste i skuteczne urządzenie do zwalczania komarów;
  • 1 wkład zapewnia ochronę przez całą noc;
  • naturalna formuła z kwiatów złocienia dalmatyńskiego;
  • urządzenia jest skuteczne nawet przy otwartym oknie i włączonym świetle;
  • 10 szt. wkładów w zestawie o całkowitym czasie działania aż 80 godzin.

Opinie klientów