info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

Podkategorie
Mung Dal 1000g TRS
Mung Dal 1000g TRS

Fasola Żółta Mung Dal 1000g - TRS

19,99 zł
  dostępne: 30 szt.
POZOSTAŁE GRAMATURY:

Fasola Żółta Mung Dal 1000g Wartości odżywcze

Skład:Żółta fasola mung (łuskana) – 100%

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100g

Wartość energetyczna –1452kJ/347kcal;

Woda – 9g;

Węglowodany –46,3g;

Białko –23,9g;

Sacharoza–4,5g.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Fasola Żółta Mung Dal 1000g Zastosowanie

Fasola żółta mung to niezastąpiony składnik podczas przyrządzania aromatycznych dań kuchni azjatyckiej. Niemniej jednak, można ją wykorzystać w naszej kuchni także na wiele innych sposobów. Co ciekawe, fasolę żółtą mung możemy spożywać zarówno w postaci gotowanej, jak i na surowo. Produkt ten stanowi doskonały dodatek do sałatek, kotletów jarskich, a także aromatycznych zup. Bez przeszkód można również wykorzystać ją podczas przygotowywania pełnowartościowych past kanapkowych.

Warunki przechowywania:Fasolę żółtą Mung Dal należy przechowywać w chłodnych i suchym miejscu, które jest wole od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Niniejszy produkt warto chronić przed molami spożywczymi, poprzez przechowywanie go w pojemniku ze szczelnie zamykaną pokrywką.


Fasola Żółta Mung Dal 1000g Opis

Fasola żółta Mung Dal należy do rodziny nasion roślin strączkowych. Zgodnie z aktualnymi zaleceniami ekspertów, to właśnie one częściowo powinny zastępować nam mięso (zwłaszcza czerwone), które może być źródłem licznych chorób cywilizacyjnych. Fasola mung jest doskonałym źródłem białka, a także cennych witamin i minerałów, wśród których na szczególną uwagę zasługują witaminy z grupy B wpływające na prawidłową czynność układu nerwowego.

Fasola żółta mung jest zalecana nie tylko w diecie wegańskiej. Warto ją wprowadzić do zrównoważonej diety każdego z nas. Niniejszy produkt odznacza się neutralnym, lekko słodkawym smakiem. Dlatego też, świetnie sprawdzi się podczas przyrządzania licznych dań.

PRODUCENTTRS
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt
POZOSTAŁE GRAMATURY500g