DARMOWA DOSTAWA TYLKO DZISIAJ!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Zestaw olejków do aromaterapii relaks/spokój

%Zestaw olejków do aromaterapii relaks/spokój

Zestaw olejków do aromaterapii relaks/spokój

Cena regularna: 67,47 zł
52,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 5 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

MARKA
VIVIO

- Skład

W zestawie znajduje się:

  • Olejek lawendowy 30ml - znajdujące się w nim substancje: octan linolilu i geraniol wykazują działanie uspokajająco-odprężające w nerwicach, bezsenności i nadpobudliwości.
  • Olejek rozmarynowy 30ml - obecne w nim substancje i związki aromatyczne (cyneol, kamfora i a-pinen) zmniejszają uczucie bólu głowy i migren. 
  • Olejek z mięty pieprzowej 30ml - dzięki swoistym związkom (mentol) przynosi ulgę w bólu głowy i ma działanie odprężające.
  • Olejek eukaliptusowy 30ml - zawarte w nim substancje (eukaliptol, pineny, kamfen) wykazują silne działanie orzeźwiające i kojące oraz lekko pobudzające w depresjach i złym samopoczuciu; 


UWAGA:
Zamierzając stosować zabiegi z użyciem olejków eterycznych zawsze warto zacząć od małych ilości i bez zbędnego mieszania zapachów, a w przypadku masażu terapeutycznego należy olejek rozcieńczyć z olejem bazowym (masło shea, olej kokosowy) gdyż niektóre reakcje między olejkami mogą być toksyczne lub silnie uczulające. Również stosowanie zbyt dużej ilości olejków może powodować silne działania niepożądane. Warto wykonać próbę uczuleniową w odniesieniu do masażu terapeutycznego z wykorzystaniem olejków, a w przypadku aromaterapii zwrócić szczególną uwagę na swoje ciało i jego reakcje podczas jej trwania.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.