PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Zestaw 6szt Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietki - VIVIO

%Zestaw 6 x Pojemnik 250ml na przyprawy bezbarwny

Zestaw 6szt Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietki - VIVIO

Cena regularna: 12,99 zł
9,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 11,00 zł
  duża dostępność
MARKA
VIVIO

Zestaw 6szt Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietki - Opis produktu

Prosty słoik PET o pojemności 250 ml to najlepszy pomysł na niedrogie, ale estetyczne przechowywanie drobnych, sypkich przedmiotów. Tworzywo sztuczne, z którego jest wykonany, nie wchodzi w reakcję z żywnością, więc można w nim przechowywać także produkty płynne, a materiał się nie odbarwi.

Słoik PET 250 ml wygląda jak wykonany ze szkła, ale jest o wiele lżejszy, a do tego bezpieczny. Nawet jeżeli spadnie na ziemię ani ty, ani twoje dziecko nie skaleczycie się jego odłamkami. Przyda się najbardziej w kuchni, aby przesypać do niego drobne produkty spożywcze. W ten sposób nie tylko wygodnie poustawiasz je na półce lub w szufladzie, ale także ochronisz się przed atakiem moli spożywczych albo innych owadów żerujących na jedzeniu. Prosty słoik łatwo umyjesz w zmywarce albo ręcznie.

Czarne nakrętki będą dobrym tłem do opisów z zawartością, które możesz wykonać na przykład mazakiem olejowym. Takie same słoiki przydadzą się w pokoju dziecięcym, do przetrzymywania na przykład drobnych koralików, gumek albo artykułów plastycznych. Estetycznie wyglądać będą w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w gabinecie. Ich powierzchnię ozdobisz w dowolny sposób, tworząc z nich prostą, niedrogą, ale schludną dekorację.

Wymiary słoika:

średnica: 72 mm;

wysokość: 77,5 mm;

pojemność: 250ml.

W zestawie:

6x słoik przezroczysty 250ml PET z czarną zakrętką;

6x etykietka samoprzylepna 55mm średnicy do samodzielnego opisania zawartości;