herbaty

Zdrowa żywność

PODKATEGORIE

RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

Bakalie, chleby, makarony, mąki, miody i produkty pszczelarskie, nasiona, kasze i ryż, oleje roślinne, octy, płatki, musli, zdrowe słodycze i przekąski, herbaty, soki i napoje, pyszne pasty do kanapek, przyprawy i zioła, produkty dla dzieci, kosmetyki naturalne, ekologiczne środki do sprzątani, to wszystko oraz wiele innych produktów, znajdziesz w sklepie www.cosdlazdrowia.pl. Powstał on w wyniku naszego zamiłowania do naturalnych produktów oraz potrzeby promowania zdrowego stylu życia.

Spożywanie produktów nieprzetworzonych, pełnowartościowych, bez zbędnych środków konserwujących i rozmaitych polepszaczy ma prozdrowotny wpływ na nasz organizm. Zdrowa żywność to jedzenie naturalne, które zaopatruje nasz organizm we wszystkie potrzebne mu składniki odżywcze - węglowodany, zdrowe tłuszcze, białka, witaminy i mikroelementy.  Pokarmy bogate w błonnik i nienasycone kwasy tłuszczowe sprzyjają naszemu zdrowiu i samopoczuciu - warzywa, owoce, pełne zboża, płatki, kasze, kiełki, ziarna i pestki, roślinne oleje, zioła i przyprawy, miód i produkty pszczelarskie (np. pyłek kwiatowy, pierzga) - dodatkowo wszystko to jest bogatym źródłem witamin i minerałów.

Pod marką Vibio kryją się nasze produkty z upraw ekologicznych potwierdzone wymaganymi certyfikatami. Znajdziesz tu m.in. przyprawy, bakalie, oleje, kasze i mąki oraz wiele innych.

Kiedy kupujemy gotowe posiłki warto sprawdzić ich skład i wykluczyć z diety te, które zawierają dużo nasyconych kwasów tłuszczowych w formie utwardzanych tłuszczów, duże ilości  cukru lub innych niezdrowych słodzików, ulepszacze smaku, sztuczne barwniki i konserwanty. Dziś, kiedy świadomość wpływu odżywiania na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne oraz na kondycję naszego środowiska naturalnego ciągle wzrasta, coraz łatwiej jest  znaleźć gotowe produkty wyznające zasadę  "clean label", (z ang. "czysta etykieta"). "Clean label" to ogólnoświatowy trend, którym jest dążenie do projektowania i spożywania jak najbardziej naturalnych produktów. My również mamy takie w ofercie. Są to pasty do kanapek, gotowe produkty obiadowe, sosy czy zdrowe przekąski.

Chcemy zaoferować również szeroki wybór ekologicznych środków do czyszczenia, które są przyjazne i nam, i naszemu środowisku. Między innymi: płyny do naczyń, do mycia szyb, do toalety, płyny do czyszczenia powierzchni w kuchniach i łazienkach. Chcąc być EKO możesz u nas też kupić niezawodne orzechy piorące,  bambusową szczoteczkę, metalową słomkę do picia, "woskowijki" - świetnie nadające się do pakowania żywności czy talerze i sztućce z otrąb pszennych.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.