Glimmerstone antybak. płyn do rąk i powierzchni 1L

DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt

10,99 zł

RABAT - 31%

15,99 zł

-31

30 dni na zwrot

Glimmerstone antybak. płyn do rąk i powierzchni 1L Zastosowanie

Płyn jest biobójczy dlatego świetnie sprawdzi się jako podręczny płyn do dezynfekcji rąk podczas wykonywania codziennych obowiązków związanych z pracą czy robieniem zakupów.

Nanieść na czystą, suchą i nieuszkodzoną skórę odpowiednią ilość płynu, potrzebną do zwilżenia całych dłoni (ok. 3 -5 ml). Następnie wcierać produkt w dłonie przez 30 sekund. Nie spłukiwać. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Stosować bez rozcieńczania. Powierzchnia dezynfekowana powinna pozostać wilgotna przez okres ekspozycji.


Glimmerstone antybak. płyn do rąk i powierzchni 1L Opis

Antybakteryjny płyn do rąk i powierzchni to skuteczna ochrona przed bakteriami i wirusami. Płyn przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni (mających również kontakt z żywnością). Ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Płyn ma przyjemną cytrynową kompozycję zapachową. Jest w formie poręcznej buteleczki z atomizerem umożliwiającym wygodne rozpylanie go na dłoniach i powierzchniach. Jest gotowy do użycia.

Cechy produktu:

  • Zawiera 70% etanolu;
  • Efekt natychmiastowy;
  • Szybko wysycha, nie pozostawiając uczucia lepkości na dłoni;
  • Niezawodnie niszczy 99,99% wirusów i bakterii;
  • Nie podrażnia skóry i nie powoduje alergii skórnych;
  • Zawiera glicerynę, dzięki czemu skóra pozostaje jędrna;
  • Nadaje skórze naturalne pH.

 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


Glimmerstone antybak. płyn do rąk i powierzchni 1L Opinie o produkcie: Glimmerstone antybak. płyn do rąk i powierzchni 1L