PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Yerba Mate Citricos del litoral 500g - TARAGUI

Yerba Mate Taragui Citricos del litoral 500g

Yerba Mate Citricos del litoral 500g - TARAGUI

16,90 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

MARKA
TARAGUI

Yerba Mate Taragui Citricos del litoral 500g - Skład

SKŁAD: ostrokrzew paragwajski (grubo cięte listki i patyczki), aromaty mandarynki, pomarańczy oraz pomelo 


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Yerba Mate Taragui Citricos del litoral 500g - Zastosowanie

Do przygotowania naparu yerba mate.

SPOSÓB PARZENIA: susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C. Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych. Susz można zalewać wodą z lodem.

Yerba Mate Taragui Citricos del litoral 500g - Opis produktu

Propozycja dla osób szukających wytrawnych smaków, osób lubiących owocowe akcenty oraz szukających koncentracji i mocy.

Napar z tej argentyńskiej odmiany yerba mate z dodatkiem aromatów owoców cytrusowych jest świeży, słodki, jednocześnie z nieco goryczkowym posmakiem, charakterystycznym dla standardowych yerb. Susz w tej odsłonie to doskonały wybór przede wszystkim dla osób ceniących sobie mocne smaki. Już z pierwszym łykiem można dać się ponieść energetycznej kompozycji na bazie ostrokrzewu paragwajskiego.

Susz należy zalać wodą w temperaturze w granicach od 70 do 80 stopni Celsjusza. Można to robić wielokrotnie, do momentu utraty charakterystycznego smaku. W zależności od indywidualnych preferencji można także zalać susz wodą z lodem i rozkoszować się energetycznym, zimnym napojem. Tak przyrządzony napój stanie się świetną alternatywą wobec niezdrowych sklepowych napojów.

Citricos del Litoral (czyli Cytrusy Wybrzeża) od Taragui to mieszanka o wyraźnym, świeżym cytrusowym smaku z wyczuwalnymi kwaskowymi nutami, które idealnie łagodzą naturalną goryczkę ostrokrzewu paragwajskiego. Przyjemny orzeźwiający, owocowy aromat zdecydowanie góruje nad klasycznym dymnym aromatem yerby, który w tym przypadku jest delikatnie wyczuwalny. Wysokiej jakości susz z grubo ciętych listków w towarzystwie drobnych gałązek uzupełniony został naturalnymi aromatami pomarańczy, mandarynki oraz pomelo tworząc wyśmienitą i orzeźwiającą mieszankę.