info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Wosk sojowy 750g

Wosk sojowy 750g

Wosk sojowy 750g

18,49 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 22 szt.

Wosk sojowy - Skład

Wosk sojowy 100%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Wosk sojowy - Opis produktu

Wosk sojowy - naturalny produkt, pozyskiwany z ziaren soi. Jest świetną alternatywą dla wosków parafinowych. Świetnie sprawdzi się do wykonywania ręcznie robionych świec, jest bardzo dobrym nośnikiem zapachów.  Świece powstałe na bazie wosku sojowego są wydajne, a czas palenia, jest aż o połowę dłuższy niż zwykłej świecy. Wosk jest bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży czy zwierząt. Ze względu na niską temperaturę topnienia 

(52 stopnie) sprawdzi się również do produkcji świec wykorzystywanych do masażu. Jako dodatek zapachowy do świec sprawdzą się naturalne olejki eteryczne, dzięki którym można tworzyć własne kompozycje zapachowe.

Wosk jest wegański i nietoksyczny.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.