info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Worki na śmieci zawiązywane 60L 100 sztuk - PACLAN

Worki na śmieci zawiązywane 60 L/ 100 szt.- PACLAN

Worki na śmieci zawiązywane 60L 100 sztuk - PACLAN

15,50 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Worki na śmieci zawiązywane 60L 100 sztuk - PACLAN - skład

MARKA
PACLAN

Worki na śmieci zawiązywane 60L 100 sztuk - PACLAN - Opis produktu

Worki na śmieci zawiązywane 60L - PACLAN to niezastąpione narzędzie do utrzymania czystości w każdym domu, biurze czy miejscu pracy. Zestaw zawiera 100 worków, każdy o pojemności 60 litrów, co zapewnia wystarczającą ilość do skutecznego gromadzenia odpadów przez długi czas.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, worki PACLAN są niezwykle wytrzymałe i nieprzeciekające, co sprawia, że są idealne do zbierania różnorodnych rodzajów odpadów, w tym także tych mokrych czy cięższych. Ich duża pojemność minimalizuje konieczność częstej wymiany worków, co oszczędza czas i pieniądze.

Praktyczne zawiązywanie u góry worka zapewnia łatwe i bezpieczne zamknięcie, eliminując ryzyko wycieków i rozsypania śmieci. Dodatkowo, worki PACLAN są przyjazne dla środowiska, co sprawia, że ich użytkowanie przyczynia się do dbania o planetę.

Zastosowanie worków na śmieci zawiązywanych 60L - PACLAN sprawia, że utrzymanie porządku staje się łatwe i wygodne, będąc nieodłącznym elementem każdego efektywnego systemu zarządzania odpadami.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów