info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Woda Java, woda alkaiczna, woda jonizowana cena
Woda Java, woda alkaiczna, woda jonizowana cena
Woda Java, woda alkaiczna, woda jonizowana cena
Woda Java, woda alkaiczna, woda jonizowana cena
Woda Java, woda alkaiczna, woda jonizowana cena
Woda Java, woda alkaiczna, woda jonizowana cena

Woda alkaliczna 1,5l - JAVA

5,69 zł
  dostępne: 383 szt.

Kilka słów o marce

JAVA – woda alkaliczna - (zasadowa), wyróżniająca się na tle innych wód butelkowanych wysokim współczynnikiem pH o wartości 9,2. 

Alkaliczna woda mineralna jest nieskazitelnie czystą, niczym nieuzdatnianą, doskonałą w smaku, o jednym z najwyższych, zasadowych odczynów pH wśród wód w Europie i na świecie. Jej źródło bije w sercu Podkarpacia w otoczeniu przepięknych krajobrazów jednego z najpiękniejszych i najczystszych zakątków Polski - Pogórza Dynowskiego, w niewielkiej miejscowości Humniska. Warto zaznaczyć, że woda alkaliczna JAVA to produkt deficytowy. W Polsce wydobywana jest tylko z tego jednego źródła, a naturalnych ujęć wody alkalicznej na świecie jest zaledwie kilka.

JAVA to woda średnioznineralizowna o ogólnej mineralizacji 825,0 mg/l. Wysokie pH wody ma duże znaczenia dla naszego zdrowia – przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie, a co za tym idzie wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność.

Wysokie pH wody Java utrzymuje się nawet po jej zagotowaniu, dlatego może być stosowana w różnej formie, również jako dodatek do zagęszczonych soków, sporządzania ciepłych napojów itp.

Oprócz tego woda Java posiada ujemny wskaźnik Redox. (-570 mv przy źródle). Spożywanie wody o ujemnym potencjale redox, wpływa dodatnio na organizm, gdyż woda staje się antyutleniaczem, eliminującym wolne rodniki.

Bez wątpienia JAVA to wyjątkowy, podkarpacki eliksir życia. To woda, która nie tylko gasi pragnienie i optymalnie nawadnia, ale też wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn, pozytywnie wpływa na skórę oraz pomaga obniżyć poziom stresu.
Im wyższe pH wody, tym skuteczniejsze jest jej pozytywne oddziaływanie na organizm.


- Wartości odżywcze

Woda mineralna JAVA zawiera w sumie 837 mg/l składników mineralnych.
Kationy mg/l: Sód Na 254 , Potas K 0,91 , Wapń Ca 10 , Magnez Mg 0,37
Aniony mg/l: Fluorki F 1,28 , Chlorki Cl 26,4 , Wodorowęglany HC03 357,8 , Węglany CO3 163 , Siarczany SO4 7,81


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


- Zastosowanie

Woda alkaliczna JAVA nie jest wodą leczniczą, więc nie ma ograniczeń w jej spożyciu. Nie istnieje też konieczność kontroli lekarskiej. Najzdrowiej jest pić wodę alkaliczną na surowo, jednak wysokie pH wody utrzymuje się nawet po jej zagotowaniu, więc może stać się idealnym dodatkiem do ciepłych napojów czy zagęszczonych soków.  


- Opis produktu

Woda alkaliczna JAVA to naturalna woda mineralna, średniozmineralizowana, wydobywana na Podkarpaciu w okolicach Brzozowa od 2013 roku. 

Woda JAVA jako jedna z nielicznych na świecie ma pH 9,2. Wysokie pH wody JAVA przeciwdziała zakwaszeniu organizmu.

Co jest największą zaletą picia wody alkalicznej?
W celu uzupełnienia organizmu w elementy alkalizujące, nie ma potrzeby spożywania jej w bardzo dużych ilościach. Najlepsze efekty można osiągnąć poprzez połączenie wody alkalicznej z dietą bogatą w owoce i warzywa - nazywana często dietą zasadową bądź alkaliczną.

 Woda Java wpisana jest w rejestr wód mineralnych. Warto włączyć ją do codziennego menu, gdyż uważa się, że dieta urozmaicona, składająca się z wielu produktów o niskim stopniu przetworzenia przyczynia się do zachowania dobrego zdrowia.

Równowaga kwasowo-zasadowa jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, aby wszystkie reakcje mogły zachodzić poprawnie. Niestety organizm dążąc do niej może sobie zaszkodzić, jeżeli nie zapewniamy mu właściwych składników z pożywieniem. Przykładowo zbyt zakwaszony układ pobiera wapń z kości, aby zneutralizować kwasowość. Długotrwałe zakwaszenie organizmu wiąże się także z powstaniem poważnych chorób takich jak nadciśnienie, osteoporoza, zaburzenia pracy nerek i przewodu pokarmowego. Aby zapobiec sytuacji zakwaszenia warto wybrać urozmaiconą dietę alkaiczną, wzbogaconą o wodę JAVA. 

 

 

PRODUCENTJAVA
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł