Enterosgel 225g

Zobacz opinie

Cena: 56,50 zł
  • Wybierz produkt najwyższej jakości
  • Możliwość zwrotu towaru aż do 30 dni
  • Fachowa obsługa i profesjonalna pomoc
Za zakup tego produktu otrzymasz:
5 PUNKTÓW w Programie Lojalnościowym
Ilość:+-
Transport: GRATIS
(przy zamówieniu powyżej 249zł)
Wysyłka do: 48 godzin
Formy dostawy:  sprawdź
Składniki

Polihydrat polimetylosiloksanu (hydrożel kwasu metylokrzemowego) – 70%,woda oczyszczona – 30%.

Enterosgel® wyrób medyczny – nie zawiera cukru, słodzika, laktozy, tłuszczu, glutenu. Produkt bezbarwny i bezsmakowy, nie zawiera konserwantów.

Wytwórca: Bioline Products s.r.o.,Stosowanie

Standardowy schemat dawkowania w załeżności od wieku:

Dorośli: 15 g (1 saszetka lub 1 łyżka stołowa) 3 razy dziennie (45 g/ dobę).

Dzieci:

• powyżej 5 roku życia: 10–15 g (2–3 łyżeczki do herbaty) 3 razy dziennie (30–45 g/dobę);

• 1–5 rok życia: 5–10 g (1–2 łyżeczki do herbaty) 3 razy dziennie (15–30 g/dobę);

• poniżej 1 roku życia: 1,7 g (1/3 łyżeczki do herbaty) przed karmieniem, do 6 razy na dobę (do 10 g/dobę). Pojedynczą dawkę wyrobu medycznego Enterosgel® można zmieszać przed użyciem z mlekiem matki, wodą, sokiem lub półpłynnym pokarmem dla niemowląt (w proporcji 1:3).

 

Ostra biegunka: Pierwsze zażycie: 2 standardowe dawki pojedyncze, a następnie pojedyncza dawka po każdym stolcu. Po zakończeniu biegunki, zaleca się dalsze stosowanie wyrobu medycznego Enterosgel® przez 5 dni w takiej samej standardowej dawce odpowiedniej do wieku.

Ciężkie zatrucie i intoksykacja: Podczas pierwszych 3 dni leczenia standardową jednorazową dawkę można zwiększyć dwukrotnie.

Profilaktyka miażdżycy i choroby wieńcowej:

Dorośli: 1 standardowa pojedyncza dawka 3 razy dziennie przez 4–6 tygodni.

Profilaktyka przewlekłej intoksykacji u osób mieszkających w złych warunkach środowiskowych lub pracujących w miejscach, w których są poddawane ekspozycji na szkodliwe czynniki zawodowe: 2 dawki standardowe na dobę lub 1 dawka pojedyncza 2 razy dziennie przez 7–10 dni co miesiąc.

Profilaktyczna detoklsykacja organizmu:

1 dawka standardowa 3 razy na dobę przez 10–14 dni. Zalecane jest powtórzenie cyklu detoksykacji od 3 do 6 razy na roku.

Zalecenia dotyczące czasu trwania leczenia: W przypadku ostrego zatrucia zaleca się zażywanie wyrobu medycznego Enterosgel® przez okres od 3 do 5 dni. W przypadku ciągłej ekspozycji na substancje toksyczne lub alergii, zaleca się zażywanie wyrobu medycznego Enterosgel® przez okres 2–3 tygodni.

Pominięcie zażycia wyrobu medycznego Enterosgel: Należy nadal kontynuować zażywanie Enterosgelu według ustalonego dawkowania.Opinie o produkcie: Enterosgel 225g