Warunki współpracy z konsultantami

Sprawdź nowe warunki współpracy!

Modyfikujemy dotychczasowe warunki współpracy z dystrybutorami – proponujemy bardziej atrakcyjną formę – zostań już teraz konsultantem naszej marki. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami przynależności i działania nowego systemu.

  1. Dystrybutor od tej pory zwany będzie konsultantem marki ViVio.

  2. Wdrożony został nowy system i platforma składania zamówień.

  3. Zamówienia konsultantów dokonywane będą w panelu internetowym sklepu www.cosdlazdrowia.pl. Każdy konsultant, aby rozpocząć lub kontynuować współpracę musi założyć konto w sklepie www.cosdlazdrowia.pl, gdzie po kontakcie z opiekunem otrzyma indywidualną zniżkę 12% od widocznej ceny produktu.

    Po zalogowaniu, w widoku produktu pojawi się aktywowana cena sklepowa oraz cena ze zniżką dla konsultanta. Wartość koszyka po dodaniu produktów zostanie automatycznie obniżona o 12%.

  1. Darmowa dostawa obowiązuje zamówienia od 299 zł. Konsultantom nie przysługuje prawo zakupienia abonamentu darmowej dostawy. Jednocześnie, klient posiadający aktywny abonament na darmową dostawę nie może zostać konsultantem.

  2. Dostępne sposoby płatności

  1. Wpłata na konto

  2. Płatność przy odbiorze

  3. PayU.pl

7. Szczegóły kosztów dostawy https://www.cosdlazdrowia.pl/koszty-dostawy

8. W dniu darmowej dostawy nie można wykorzystać rabatu konsultanta (12%), ani innych zniżek i kodów rabatowych. Promocje nie sumują się.

 

UWAGA!

Do dnia 31.01.2018 status konsultanta przysługiwał Klientom, którzy w ciągu 3 miesięcy złożyli zamówienie na kwotę co najmniej 1000 złotych.
W momencie, gdy warunek ten nie został spełniony, konsultant tracił prawo do wykorzystania zniżki 12%.
Od dnia 01.02.2018 trzymiesięczny okres zamówień zostaje rozłożony na okresy kwartalne (I do 31.03/ II do 30.06/ III do 30.09/ IV do 31.12)

 

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z założeniem konta prosimy o kontakt z dotychczasowymi opiekunami konsultantów.

e-mail: info@vivio.pl

tel: 530 044 043