info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Vitamin B-100 100 kapsułek - NOW

NOW - Vitamin B-100 100 kapsułek

Vitamin B-100 100 kapsułek - NOW

54,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 5 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

MARKA
NOW

- Skład

Zawartość jednej porcji: Tiamina 100 mg, Ryboflawina 100 mg, Niacyna 100 mg, Witamina B6 100 mg, Kwas foliowy 400 µg 100, Witamina B12 100 µg, Biotyna 100 µg,  Kwas pantotenowy 100 mg,  Cholina 10 mg, Inozytol 10 mg, PABA 10 mg.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Zaleca się spożywać 1 kapsułkę dziennie wraz z posiłkiem.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


- Opis produktu

Kompleks witamin, w skład których wchodzą: witamina B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, biotyna, kwas pantotenowy, cholina, inozytol i PABA. Wpływają one na pracę układu immunologicznego, poprawę nastroju, łagodzenie stresu i wspomaganie sprawności intelektualnej. Wspomagają metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białka. Przyczyniają się do poprawy stanu skóry, cery, włosów i paznokci.

Masa netto opakowania: 155 g
Opakowanie zawiera 100 veg kapsułek

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.