PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

VITA Silver + gold 50 PPM - VITACOLLOIDS

%VITA Silver + gold 50 PPM

VITA Silver + gold 50 PPM - VITACOLLOIDS

Cena regularna: 61,00 zł
48,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 52,90 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 4 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

VITA Silver + Gold 50 PPM ? 100ml - Skład

Zawartość: niejonowe nano-srebro koloidalne AG 25 PPM, niejonowe nano-złoto koloidalne AU 25 PPM.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

VITA Silver + Gold 50 PPM ? 100ml - Zastosowanie

VITA Silver + Gold 50 PPM to produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Stosowanie niniejszego płynu świetnie sprawdza się podczas oczyszczania skóry dotkniętej problemem trądziku młodzieńczego. VITA Silver + Gold 50 PPM został zamknięty w ciemnej butelce z dozownikiem, który w znaczny sposób ułatwia zastosowanie produktu. Wystarczy nanieść niewielką ilość płynu na wacik lub gazę, a następnie na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować. Aby osiągnąć najlepsze efekty VITA Silver + Gold 50 PPM najlepiej jest stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

 

VITA Silver + Gold 50 PPM – 100ml: Warunki przechowywania

VITA Silver + Gold 50 PPM należy przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Niniejszy produkt należy trzymać z dala od dzieci oraz źródeł pola elektromagnetycznego.

VITA Silver + Gold 50 PPM ? 100ml - Opis produktu

VITA Silver + Gold to wyjątkowy produkt na rynku kosmetycznym. Dzięki unikalnej strukturze płaskich cząsteczek jest on w stanie przylegać do skóry i zapewniać jej optymalny efekt pielęgnacyjny. Nanocząsteczki złota w połączeniu z nanocząsteczkami srebra odpowiadają nie tylko za dogłębne oczyszczenie skóry, ale także za zahamowanie rozwoju bakterii, co jest niezwykle ważne w codziennej pielęgnacji skóry skłonnej do wyprysków. Produkt dostępny w sklepie cosdlazdrowia.pl posiada prosty skład i jest wolny od zbędnych składników chemicznych.

UWAGA! Produkt kosmetyczny VITA Silver + Gold 50 PPM nie jest przeznaczony dla osób, które zmagają się z alergią na srebro.