8% RABATU Z KODEM: URODZINY8    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Witamina B12 cena, witamina B12 właściwości
Witamina B12 cena, witamina B12 właściwości

Witamina B12 120 tab. - VIVIO

24,90 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny

POZOSTAŁE GRAMATURY:

Wartości odżywcze

substancja wypełniająca - celuloza, mikrokrystaliczna, maldekstryna, substancja przeciwzbrylająca - fosforany wapnia,

substancja przeciwzbrylająca - sole, magnezowe kwasów, tłuszczowych, witamina B12 - cyjanokobalamina, nośnik - dwutlenek krzemu


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Zaleca się spożywać 0,5 tabletki dziennie. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Opis

Niedobory witamin, jakie są częstą konsekwencją nieprawidłowego odżywiania, mogą być groźne dla organizmu. Potrafią również zaburzyć jego pracę, co w efekcie przekłada się na pogorszenie ogólnego samopoczucia.

Niedobór witaminy B12 jest jednym z najczęściej występujących niedoborów u ludzi na całym świecie. W grupie osób, które są szczególnie narażone na jej braki znajdują się wegetarianie, weganie, a także ludzie starsi, w podeszłym wieku. Oprócz źle zbilansowanej diety, niedobór witaminy B12 często wynika z jej nieprawidłowej absorpcji.

Witamina B12 pełni szereg istotnych funkcji, co sprawia, że jej dostarczanie jest niezbędne. W przypadkach, gdy dieta nie dostarcza jej w wystarczającym stopniu, warto wspomóc się suplementacją. 

PRODUCENTVIVIO
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt
POZOSTAŁE GRAMATURY120kp