Witamina B12 120 tab. - VIVIO

PRODUCENTVIVIO
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt
POZOSTAŁE GRAMATURY120kp

24,90 zł

30 dni na zwrot

Opis

Niedobory witamin, jakie są częstą konsekwencją nieprawidłowego odżywiania, mogą być groźne dla organizmu. Potrafią również zaburzyć jego pracę, co w efekcie przekłada się na pogorszenie ogólnego samopoczucia.

Niedobór witaminy B12 jest jednym z najczęściej występujących niedoborów u ludzi na całym świecie. W grupie osób, które są szczególnie narażone na jej braki znajdują się wegetarianie, weganie, a także ludzie starsi, w podeszłym wieku. Oprócz źle zbilansowanej diety, niedobór witaminy B12 często wynika z jej nieprawidłowej absorpcji.

Witamina B12 pełni szereg istotnych funkcji, co sprawia, że jej dostarczanie jest niezbędne. W przypadkach, gdy dieta nie dostarcza jej w wystarczającym stopniu, warto wspomóc się suplementacją. 


Wartości odżywcze

substancja wypełniająca - celuloza, mikrokrystaliczna, maldekstryna, substancja przeciwzbrylająca - fosforany wapnia,

substancja przeciwzbrylająca - sole, magnezowe kwasów, tłuszczowych, witamina B12 - cyjanokobalamina, nośnik - dwutlenek krzemu


Zastosowanie

Zaleca się spożywać 0,5 tabletki dziennie. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.Opinie o produkcie: Witamina B12 120 tab.