herbaty

Moja figura wspomaganie metabolizmu 60 kapsułek - AURA HERBALS

PRODUCENTAURA HERBALS
KRAJ POCHODZENIAPolska
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt

25,99 zł

RABAT - 13%

29,90 zł

-13

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

Inulina, ekstrakt z owoców bzu czarnego DER 4:1, ekstrakt z liści zielonej herbaty DER 4:1, ekstrakt z liści morwy białej DER 15:1, ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) DER 4:1, ekstrakt z ziela krwawnika pospolitego DER 4:1, L-leucyna, otoczka kapsułki: Hydroksypropylometyloceluloza.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Ekstrakt z bzu czarnego195 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty195 mg

Ekstrakt z morwy białej195 mg- w tym 1-dezoksynojirmycyna (DNJ)1,95 mg

Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate)195 mg

Ekstrakt z ziela krwawnika pospolitego195 mg


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

1 kapsułkę popić wodą. Stosować dwa razy dziennie.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowuj w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C.

Suplement diety przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

UWAGI

Nie stosować w przypadku alergii na jakikolwiek składnik suplementu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Opis

Suplement diety "Moja figura wspomaganie metabolizmu" to zestaw kilku wyciągów roślinnych, które stosowane są od tysiącleci: zielona herbata, morwa biała, czarny bez i ostrokrzew paragwajski (yerba mate). Prawie 1000mg naturalnych ekstraktów roślinnych w dziennej porcji. Składniki roślinne zawarte w preparacie pomagają kontrolować masę ciała poprzez wspomaganie metabolizmu i utlenianie tłuszczów. Morwa biała przyczynia się również do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie. Produkt w 100% odpowiedni dla wegan.Opinie o produkcie: Moja figura wspomaganie metabolizmu 60 kapsułek Aura Herbals