Witamina D3 2000 Premium Vegan - AURA HERBALS

PRODUCENTAURA HERBALS
KRAJ POCHODZENIAPolska
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
3 pkt

39,99 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

Olej MCT z kokosa (średniołańcuchowe trójglicerydy kwasów tłuszczowych), cholekalcyferol (D3V, witamina D z alg morskich), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.

 

Witamina D - 2000 IU (50 µg) - 1000% RSW*

*Referencyjna Wartość Spożywcza


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Odmierzyć na łyżeczce i spożyć bezpośrednio lub dodać do zimnego posiłku.

 

ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

20 kropli

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Nie zamrażać. Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

UWAGI

Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Opis

Suplement diety Witamina D3 Premium jest suplementem przyjaznym dla wegan, stworzonym z wysokiej jakości naturalnych składników. Jest naturalnym źródłem witamin D - z alg morskich. Witaminy można przyjmować przez cały rok, szczególnie zalecane są w okresie od jesieni do wiosny, okresie częstych przeziębień i infekcji, ponieważ witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witaminy D należy do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego bazą tego suplementu jest olej z kokosa. Dodatkowo witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, wspiera także prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz korzystnie wpływa na wchłanianie wapnia i fosforu.

 

Butelka zawiera wygodną pipetkę dzięki której łatwo odmierzyć porcję suplementu.


Opinie o produkcie: Witamina D3 2000 Premium Vegan AURA HERBALS