info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Syrop PINI PLUS 120ml Dr. Pakalns
Syrop PINI PLUS 120ml Dr. Pakalns

Syrop PINI PLUS 120ml - Dr. Pakalns

13,49 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny


Wartości odżywcze

syrop z pędów sosny, ekstrakt z dzikiego tymianku

Zawartość alkoholu 5,5% obj.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Dzieci powyżej 4 roku życia: 1 łyżeczka do herbaty dziennie. Dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli: 4 x 1 łyżeczka dziennie.

 

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temp. poniżej 25℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w okresie do 1 miesiąca. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

UWAGI

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu doby.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

U kobiet w ciąży i karmiących piersią stosować po konsultacji z lekarzem.


Opis

Syrop Pini Plus przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia. Został stworzony na bazie naturalnych składników: syropu z pędów sosny oraz ekstrakt z dzikiego tymianku. Syrop wspiera układ oddechowy, wspomaga wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych. Aktywne składniki pędów sosny i dzikiego tymianku korzystnie działają na drogi oddechowe. Wspomagają wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych oraz odkrztuszanie. Wspomagająco przy przeziębieniu i grypie.

PRODUCENTDr. Pakalns
KRAJ POCHODZENIAŁotwa
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt