8% RABATU Z KODEM: URODZINY8    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Habaicyna, kapsaicyna tabletki, właściwości zastosowanie
Habaicyna, kapsaicyna tabletki, właściwości zastosowanie

Habaicyna 90 kapsułek - VIVIO

96,99 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny


Wartości odżywcze

Sproszkowana papryka Habanero (Capsicum chinense), pierzga pszczela, kapsułka (żelatyna).


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

3 kapsułki dziennie w dawkach podzielonych. Nie połykać jednocześnie dwóch lub więcej kapsułek. Nie rozgryzać.

UWAGA: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze 15-25 stopni C. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca.


Opis

Kapsułki Habaicyna to preparat wpływający na ogólne wzmocnienie organizmu. Stosowany w trakcie odchudzania, leczenia chorób układu nerwowego, układu krążenia, przewodu pokarmowego, chorób reumatycznych, nadciśnienia, anemii i chorób wyniszczających.

Działa poprzez wpływanie na obniżenie stresu oksydacyjnego, wspomaganie ograniczenia uszkodzeń wywołanych nadmiernym utlenianiem tkanek organizmu i wspomaganie utrzymania równowagi między utleniaczami i przeciwutleniaczami. Wpływa na redukcję poboru kalorii i spalanie tkanki tłuszczowej. Prowadzi to do ograniczenia odkładania się tłuszczów w organizmie i do redukcji wagi.

Ilość sztuk w opakowaniu: 90 kapsułek
Masa: 1 kapsułka - 0,37 g, 90 kapsułek - 33,3 g.


Przeciwwskazania

Z uwagi na silnie drażniącą kapsaicynę zaleca się:
- przyjmować preparat pod koniec posiłku, nigdy na czczo
- nie połykać dwu i więcej kapsułek na raz
- nie rozgryzać kapsułek
- nie przyjmować preparatu w pozycji leżącej, z uwagi na możliwość rozpuszczenia się kapsułki w przełyku
- popić preparat dużą ilością płynu, by mieć pewność, że kapsułka nie zatrzyma się w przełyku
- stopniowo przyzwyczajać organizm do dawki 3 kapsułek dziennie, zwłaszcza, jeśli po przyjęciu jednej kapsułki pojawi się silne uczucie pieczenia.

Przekroczenie dziennej dawki może powodować takie objawy jak: nudności i wymioty, zawroty głowy, uderzenia ciepła, silne pieczenie w żołądku i w trakcie opróżniania.

Unikać kontaktu zawartości kapsułki ze skórą, tkankami miękkimi jamy ustnej i oczami. W przypadku kontaktu przemyć tłustym mlekiem 3,2%, jogurtem naturalnym, oliwą z oliwek lub innym roślinnym tłuszczem spożywczym. W ostateczności przepłukać dużą ilością wody.
W przypadku długo nie ustępujących dolegliwości skontaktować się z lekarzem, podając informację o zastosowanym preparacie oraz opakowanie.
W przypadku dostania się preparatu do układu oddechowego natychmiast skontaktować się z lekarzem.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

PRODUCENTVIVIO
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
9 pkt