8% RABATU Z KODEM: URODZINY8    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Arthrof Lux na stawy, cena, zastosowanie, właściwosci
Arthrof Lux na stawy, cena, zastosowanie, właściwosci
Arthrof Lux na stawy, cena, zastosowanie, właściwosci
Arthrof Lux na stawy, cena, zastosowanie, właściwosci

Arthrof Lux 60 kapsułek - VIVIO

21,99 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny


Zastosowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1 kapsułka. Spożywać w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości, która znajduje się na boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.


Opis

Arthrof Lux to preparat zawierający glukozaminę, która jest naturalnie występującym w organizmie aminocukrem. Wchodzi w skład substancji odpowiedzialnej za prawidłową pracę stawów i w niewielkiej ilości występuje w pożywieniu. Do zmniejszenia produkcji glukozaminy dochodzi w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, zwiększonej obciążalności stawów, przy nadwadze i w podeszłym wieku.

Arthrof Lux zawiera też chondroitynę. Jest to mukopolisacharyd, który odgrywa istotną rolę w wytwarzaniu proteoglikanów.

PRODUCENTVIVIO
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt