info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Szpilki do szaszłyków 10szt. TADAR
Szpilki do szaszłyków 10szt. TADAR
Szpilki do szaszłyków 10szt. TADAR
Szpilki do szaszłyków 10szt. TADAR

Szpilki do szaszłyków 10szt. - Tadar

6,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Szpilki do szaszłyków - Opis produktu

Szaszłyki to jedno z najbardziej popularnych dań na grilla. Można je przygotować z mięsa albo z warzyw, dlatego coś dla siebie znajdą również wegetarianie. Masz ochotę na pyszne danie? W takim razie koniecznie kup szpilki do szaszłyków Tadar. W zestawie jest 10 metalowych patyczków. Ułatwiają one nadziewanie wszystkich produktów. Z pewnością nic z nich nie spadnie. Patyki nie rozlecą się także pod wpływem temperatury. Ostre zakończenie poradzi sobie nawet z nadziewaniem mięsa i twardych warzyw. Po użyciu możesz je w bardzo prosty sposób umyć, również w zmywarce. Na końcu znajduje się pętelka, która ułatwia obracanie i ściąganie potrawy z rusztu. To rozwiązanie ekologiczne, bo szpilki do szaszłyków są wielokrotnego użytku.

Długość: 30 cm

PRODUCENTTadar
DARMOWA DOSTAWA od 299zł