info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Szklanki term. z podw.ścian. 320ml 2 szt.TADAR
Szklanki term. z podw.ścian. 320ml 2 szt.TADAR
Szklanki term. z podw.ścian. 320ml 2 szt.TADAR
Szklanki term. z podw.ścian. 320ml 2 szt.TADAR

Szklanki termiczne 320ml 2 szt. - Tadar

37,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Szklanki termiczne 320ml 2 szt - Opis produktu

Gładkie, proste szklanki termiczne ze szkła borokrzemowego są odpowiednie do podawania w nich kawy, na przykład latte, kawy mrożonej, herbaty mrożonej, koktajli albo deserów. Cechuje je bardzo wysoka przezroczystość i brak efektu matowienia nawet po dłuższym okresie użytkowania. Atutem są podwójne ścianki, które sprawiają, że temperatura napoju jest zachowana na dłużej. Poza tym wszystko wygląda w nich, jakby lekko unosiło się nad ziemią. Uniwersalne szklanki termiczne Tadar są dostępne w komplecie dwóch sztuk. To świetny pomysł na drobny upominek na imieniny albo parapetówkę. Są przezroczyste, a więc bardzo uniwersalne i pasują do każdego rodzaju zastawy stołowej. Dwie ścianki ochronią Twoje dłonie przed oparzeniem się oraz przed kontaktem ze zbyt chłodnymi napojami.

Wysokość: 11.5 cm

Długość: 9 cm

Szerokość: 9 cm

Pojemność: 320 ml

PRODUCENTTadar
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
3 pkt