info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Szczypce do barbecue 24cm TADAR
Szczypce do barbecue 24cm TADAR

Szczypce do barbecue, grilla 24cm - Tadar

5,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Szczypce do barbecue, grilla - Opis produktu

Pyszne dania z grilla to podstawa letniego menu. W jaki sposób prosto je przygotować? Koniecznie zaopatrz się w szczypce do barbecue marki Tadar. Wykonane są ze stali nierdzewnej, do której nie przywiera na przykład mięso. Prosto będzie odwrócić każdy element dania z grilla, pilnując, by równomiernie się przysmażyły. Stal nierdzewna jest także bardzo higieniczna. Szeroki uchwyt pozwoli z łatwością i pewnie chwycić na przykład kawałek karkówki albo stek. Efektem jest doskonałe wypieczenie. Po co męczyć się z dotychczasowymi przyrządami, które się nieefektywne, jeżeli można mieć wygodne szczypce uprzyjemniające każdego grilla i sprawiające, że przygotowanie potraw jest bardzo szybkie? To musthave twoich wszystkich letnich imprez. Przyda się także zimą, do przygotowywania mięsa i warzyw w piekarniku.

Długość: 25 cm

Szerokość: 7.5 cm

PRODUCENTTadar
DARMOWA DOSTAWA od 299zł