info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Świeca czekolada z miętą 120ml M.Mydlarnia
Świeca czekolada z miętą 120ml M.Mydlarnia

Świeca czekolada z miętą 120ml - Miodowa Mydlarnia

27,99 zł
  dostępne: 2 szt.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Świeca czekolada z miętą 120ml Miodowa Mydlarnia - Zastosowanie

Sposób użycia: Przed każdym zapaleniem świecy upewnij się, że knot ma długość ok. 0,5cm, w razie potrzeby przytnij go uważając, aby resztki spalonego knota nie wpadły do wosku.

Zalecamy jednorazowo palić świecę nieprzerwanie przez 1,5-2 godziny, po to by powierzchnia wosku zdążyła się roztopić na całej średnicy słoiczka – w ten sposób zapobiega się tzw. tunelowaniu świecy (środek roztopiony, lecz nieroztopiony wosk przy ściankach słoiczka) i przedłuża się znacznie żywotność i całkowity czas palenia się świecy.


Świeca czekolada z miętą 120ml Miodowa Mydlarnia - Opis produktu

Unikatowa, ręcznie wykonana, ekologiczna świeca z wosku sojowego, o bogatym czekoladowo-miętowym aromacie, który delikatnie wypełnia wnętrze i pomaga organizmowi się zrelaksować. Świeca zamknięta w szklanym słoiczku, o pojemności 120ml, z bawełnianym knotem. Bezpieczna dla zdrowia dzieci i dorosłych, a także zwierząt.

Nieszkodliwa dla alergików. Wegańska. Nie emituje toksyn, nie kopci, nie dymi. Biodegradowalna, bezpieczna dla środowiska.

Nie zawiera: substancji modyfikowanych genetycznie, produktów ropopochodnych (np. parafiny), ołowiu w knocie.

PRODUCENTMiodowa Mydlarnia
KRAJ POCHODZENIAPolska
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt