PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Suszarka spożywcza 10913 400 W - Malatec

Suszarka spożywcza 10913 400 W - Malatec

Suszarka spożywcza 10913 400 W - Malatec

189,00 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 18 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

Suszarka spożywcza - Opis produktu

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców to niezawodne urządzenie, które pomoże przygotować zapasy na zimę. Składa się z 5 komór suszących. Przezroczysta komora pozwala na bieżąco kontrolować etap suszenia, a pokrywa z poręcznym uchwytem ułatwia otwieranie. Pod spodem urządzenia znajduje się specjalny otwór przeznaczony do schowania przewodu zasilającego.

 

Urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i długość użytkowania produktu. Jest ciche podczas pracy co wpływa na komfort użytkowania.

 

Urządzenie posiada duży zakres temperatury od 35 do 70°C. Okrągłe pokrętło do włączania urządzenia, służy również do samodzielnej regulacji temperatury.

 

Solidna suszarka gwarantuje wielokrotne wykorzystywanie do suszenia  nie tylko grzybów, ale również ziół, mięsa, owoców, warzyw itp.

 

 

 

Zalety suszarki spożywczej:

  • DUŻA MOC – suszarka do grzybów posiada moc aż 400W, co pozwala na szybkie i skuteczne suszenie grzybów, owoców, warzyw, ziół, a nawet mięsa zachowując przy tym aż do 97% witamin i minerałów. Urządzenie jest nowoczesne i posiada wyjątkowy, elegancki wygląd, który doskonale sprawdzi się w ekskluzywnym wystroju.
  • 5 TACEK – praktyczna ilość pięter pozwala na równomierne rozłożenie sporej ilości plastrów; perforowana powierzchnia półek zwiększa efektywność procesu suszenia; każdą tackę można wyjąć osobno, co wpływa na wygodę napełniania, wyjmowania, jak również ułatwia czyszczenie urządzenia.
  • REGULACJA TEMPERATURY – z przodu suszarki umieszczono praktyczny panel, który posiada duży okrągły, płynnie działający guzik, służący do włączania urządzenia oraz drugie, do samodzielnej regulacji temperatury, której zakres waha się w granicach od 35 do 70°C.
  • ATRAKCYJNY WYGLĄD – suszarka jest atrakcyjna wizualnie i odznacza się nietypowym wyglądem – została zaprojektowana w stylu retro; posiada estetyczny, owalny kształt, białą obudowę, przezroczystą komorę oraz pokrywę z poręcznym uchwytem ułatwiającym otwieranie. Dodatkowo kabel zasilający można schować w specjalnie przeznaczonym miejscu, znajdującym się pod spodem obudowy.
  • SPECYFIKACJA – kolor: biały; materiał: AS, ABS, PP; ilość tacek: 5; regulacja temperatury: 35-70°C; wymiary: 29/29/27,5 cm; średnica sitka: 26 cm; waga: 2,05 kg; waga w opakowaniu: 3,2 kg