info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Sushi

Sortowanie:

Sos Sojowy Ciemny 930ml Sempio

17,90 zł19,90 zł(1)

Wyniki od 1 do 6 z 6 (strona 1)

W tej kategorii oferujemy Państwu produkty, z których możecie samodzielnie przyrządzić sushi i nie tylko. Mamy również pyszny makaron ryżowy, pikantne kimchi czy sos rybny, który przyda się do azjatyckich dań z woka i marynat.

Sushi staje się coraz bardziej popularne, jest smaczne, niskokaloryczne, tradycyjnie przyrządzane z rybą, ale do jego zrobienia można wykorzystać również warzywa, świetnie sprawdza się ogórek i awokado, omlet czy tofu. Na pewno, oprócz dodatków, potrzeby będzie odpowiedni ryż, ocet ryżowy i arkusze prażonych alg morskich - nori.

Rośliny morskie zawierają 10-20 razy więcej minerałów niż rośliny lądowe oraz obfitują w witaminy i inne elementy niezbędne dla ludzkiego metabolizmu. Oprócz bogactwa, minerałów, witamin i aminokwasów, wodorosty są wartościowym źródłem jodu, wapnia i żelaza. Wodorosty są też jednym z niewielu dobrych źródeł fluoru, halogenu, który wzmacnia funkcje obronne ciała, zęby oraz kości.

Znajdziesz tu również bambusowe pałeczki i matę do rolowania sushi.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.