info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
4US SmartMe 250ml
4US SmartMe 250ml

4US SmartMe 250ml - Healthlabs

113,79 zł
  dostępne: 3 szt.

4Us SMART ME Wartości odżywcze

Estry etylowe wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, -6, -9, aromaty (pomarańczowy, bananowy), witamina E (EVNol SupraBio™-mieszanina tokoferoli i tokotrienoli), witamina A (palmitynian retinylu), witamina D (cholekalcyferol)

Dzienna porcja przeznaczona do spożycia (5 ml) zawiera:

SKŁADNIK

W DZIENNEJ PORCJI 5ML

PROCENT RWS*

Omega-3: kwas alfa-linolenowe w postaci estru etylowego

2,4 g

**

Omega-6: kwas linolowy w postaci estru etylowego

1,0 g

**

Omega-9: kwas oleinowy w postaci estru etylowego

0,9 g

**

Witamina E

12 mg

100%

tokotrienole

9,50 mg

**

tokoferole

2,50 mg

**

Witamina A

800 µg

100%

Witamina D

25 µg

500%

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

** - Brak Referencyjnej Wartości Spożycia

 


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


4Us SMART ME Zastosowanie

Zalecane spożycie: 5 ml podczas posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać w temperaturze poniżej 5°C i spożyć w okresie 2 miesięcy. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 


4Us SMART ME Opis

SMART ME SUPLEMENT DIETY 250ml - HEALTH LABS

Smart me to suplement diety dostarczający do organizmu kwasów Omega -3, -6, -9 o wysokiej biodostępności. Aktywne składniki pochodzą z olejów z wiesiołka, konopnego oraz z dzikiej róży.

Suplement zawiera również witaminy A, D i E.

Witamina E wspiera organizm w walce z wolnymi rodnikami, dzięki czemu opóźnia efekty starzenia. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz zachowaniu zdrowej skóry.

 


4Us SMART ME Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH) D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

PRODUCENTHealthlabs
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
11 pkt