8% RABATU Z KODEM: URODZINY8    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Narine probiotyk 150mg 30 kapsułek
Narine probiotyk 150mg 30 kapsułek

probiotyk 150mg 30 kapsułek - Narine

39,90 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny

POZOSTAŁE GRAMATURY:

Wartości odżywcze

Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine, żelatyna


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Kapsułki należy przyjmować 15-20 minut przed posiłkiem z 1/2 szklanki napoju o temperaturze pokojowej (najlepiej z mlekiem, poza przypadkami nietolerancji produktów mlecznych). Można otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie spożywać przy nadwrażliwości na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące powinny spożywać preparat po konsultacji z lekarzem.

Przechowywać w temp. pokojowej do 6 miesięcy, powyżej tego okresu przechowywania w temp. nie wyższej niż +10°C. Przechowywać w chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opis

 • suplement diety służący do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych
 • produkt wskazany jako wsparcie podczas i po antybiotykoterapii
 • przy potrzebie uzupełniania flory bakteryjnej jelit o bakterie Lactobacillus Acidophilus
 • przy długotrwałym stresie
 • PRODUCENTNarine
  KRAJ POCHODZENIAArmenia
  DARMOWA DOSTAWA od 199zł
  PUNKTY ZA ZAKUP
  sprawdź szczegóły
  3 pkt
  POZOSTAŁE GRAMATURY6g15g30kap
  NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

  Probiotyki – skuteczna ochrona przed intruzami w czasie wakacji!

  Probiotyki niektórym kojarzą się jedynie z lekami osłonowymi, jakie należy przyjmować w czasie antybiotykoterapii. Wiedza na ich temat dla większości osób na tym się kończy. Trzeba zdać sobie jednak sprawę, że preparaty tego typu mogą okazać się zbawienne, zwłaszcza w czasie wakacji i wyjazdów zagranicznych, kiedy stykamy się z nowym środowiskiem.

  czytaj więcej...

  NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

  Dobre i złe bakterie. Każdy z nas ma je w swoim organizmie!

  W organizmie człowieka żyje ok. 2 kg bakterii. Każdy z nas posiada „inny zestaw” bakterii, a kiedy spotykamy się to przemieszczają się one i kontaktują ze sobą. Najwięcej bakterii znajduje się w układzie pokarmowym, gdzie tworzą tzw. mikroflorę. Czym są dobre i złe bakterie? Jaki wpływ na nie ma stosowanie probiotyków w diecie?

  czytaj więcej...