info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Strong srebro 50 PPM 300 ml - VITACOLLOIDS

Strong srebro 50 PPM 30ml

Strong srebro 50 PPM 300 ml - VITACOLLOIDS

78,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 7 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 16 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Srebro 50 PPM ?Strong? - 300ml - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
VITACOLLOIDS2025-12-05

Skład: Aqua, Colloidal Silver (Nano) 50ppm.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Srebro 50 PPM ?Strong? - 300ml - Zastosowanie

Czyste chemicznie, nanocząsteczkowe srebro koloidalne to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników naturalnych metod pielęgnacji. Niniejszy produkt idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry ciała oraz twarzy. Zgodnie z zaleceniami, produkt powinien stosowany być regularnie, najlepiej dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Niewielką ilość produktu należy nanieść na gazę (lub wacik kosmetyczny), a następnie na oczyszczoną skórę twarzy, wykonując w tym czasie delikatny masaż przy pomocy okrężnych ruchów.

 

Srebro 50 PPM „Strong” - 300ml: Warunki przechowywania

Koloid srebra 50 PPM „Strong” należy przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. Co ważne, produkt powinien być zawsze szczelnie zamknięty i trzymany w miejscu wolnym od bezpośrednich źródeł pola elektromagnetycznego.

Srebro 50 PPM ?Strong? - 300ml - Opis produktu

Czyste chemicznie, nanocząsteczkowe srebro koloidalne „Strong” to unikalny produkt na rynku kosmetycznym, który doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Badania naukowe potwierdzają, że srebro koloidalne doskonale oczyszcza skórę i pomaga zwalczać objawy trądziku młodzieńczego. Dzięki innowacyjnej technologii, płytki srebra zawarte w niniejszym produkcie są w stanie bez trudu przylegać do pożądanego miejsca i w ten sposób skutecznie na nie oddziaływać.

UWAGA! Srebro koloidalne 50 PPM „Strong” nie powinno stosowane być przez osoby z rozpoznaniem alergii na niniejszy pierwiastek.

Opinie klientów