PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Sos sojowy 1L - KIKKOMAN

Sos sojowy 1L KIKKOMAN

Sos sojowy 1L - KIKKOMAN

31,50 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 3 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 11 szt.
MARKADATA WAŻNOŚCI
KIKKOMAN2024-12-30

Sos sojowy 1L KIKKOMAN - Skład

SKŁAD:

woda, soja, pszenica, sól


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Sos sojowy 1L KIKKOMAN - Zastosowanie

Do przyprawiania dań gotowanych oraz tych na talerzu, składnik sosów i dressingów. Zdrowszy zamiennik soli czy przyprawy w płynie maggi.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Po otwarciu butelkę najlepiej przechowywać w lodówce - dzięki temu sos sojowy Kikkoman zachowa swoją jakość maksymalnie długo. Utlenianie, czyli proces zachodzący w wyniku kontaktu z tlenem, powoduje, że sos staje się ciemniejszy.

Sos sojowy 1L KIKKOMAN - Opis produktu

Naturalnie warzony sos sojowy to idealna przyprawa do gotowania i podkreślania smaku dań na talerzu. Pasuje do wszystkich rodzajów potraw, nie tylko tych z kuchni azjatyckiej.

 

Wypróbuj naturalnie warzony sos sojowy Kikkoman w połączeniu ze swoim ulubionym jedzeniem. Wyjątkowa przyprawa doda łagodnego aromatu i bogatego smaku umami każdej potrawie.

 

Naturalnie warzony sos sojowy Kikkoman jest produkowany według tradycyjnej receptury przy użyciu tylko czterech składników: soi, pszenicy, wody i soli. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, konserwantów, barwników ani ulepszaczy smaku. Jego znakami rozpoznawczymi są klarowna, czerwono-brązowa barwa oraz niepowtarzalny smak.

 

Sos sojowy KIKKOMAN sprzedawany jest w ekonomicznym, litrowym opakowaniu.

 

Ten sos sojowy otrzymał oficjalną licencję na stosowanie znaku V-Label w całej Europie przez niezależną Europejską Unię Wegetariańską (EVU) po przejściu rygorystycznego procesu testowania i selekcji.