Napoje i soki

Wyniki od 1 do 32 z 34 (strona 1)
RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

PODKATEGORIE

W zdrowej, zbilansowanej diecie szczególną uwagę zwraca się na to, co jemy, ale jak się okazuje równie ważne jest to, co pijemy. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z faktu, jak ważną rolę w naszej diecie i codziennym funkcjonowaniu całego organizmu odgrywa odpowiednie nawodnienie. Odpowiedni poziom płynów to kluczowy czynnik w wielu niezwykle istotnych procesach życiowych, takich jak przemiana materii czy trawienie pokarmów. Ogrywa ono także ważną rolę w procesie koncentracji i zapamiętywania oraz zwiększa wydolność fizyczną organizmu.

Niedostateczna podaż płynów może prowadzić do stanu odwodnienia, który w początkowej fazie przejawia się silnymi bólami i zawrotami głowy, zaparciami, ogólnym osłabieniem i sennością, problemami z widzeniem i koncentracją, a w konsekwencji może skutkować poważnymi zaburzeniami zdrowotnymi. Jak więc uchronić się przed odwodnieniem organizmu? Najbardziej oczywistym sposobem jest regularne przyjmowanie odpowiednich ilości wody (minimum 2 litrów dziennie). Zwiększać dzienną podaż płynów możemy także poprzez wprowadzenie do swojej diety różnego rodzaju napojów i soków, które dodatkowo dostarczą do organizmu cennych witamin i minerałów oraz innych składników o prozdrowotnym działaniu (antyoksydantów, błonnika pokarmowego czy polifenoli).

W ofercie naszego internetowego sklepu ze zdrową żywnością znajdziesz soki i napoje dla całej rodziny zaczynając od napojów owsianych, ryżowych, jaglanych czy migdałowych a kończąc na sokach funkcyjnych, które są niezwykle przydatne w zachowaniu zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia na długie lata. Oferujemy m.in. bezpośrednio tłoczony sok z żurawiny, aceroli, granatu, karczocha czy pokrzywy.

Ich regularne spożywanie skutecznie pomaga pokryć zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, tj. witaminy czy sole mineralne a także dostarcza wielu substancji o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie soki i napoje dostępne w naszej ofercie nie zawierały dodatku cukru, barwników czy konserwantów.