info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Rękawica kuchenna z magnesem 2szt. GOMER

%Rękawica kuchenna z magnesem 2szt. GOMER

Rękawica kuchenna z magnesem 2szt. GOMER

Cena regularna: 9,99 zł
6,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Rękawica kuchenna - skład

Rękawica kuchenna - Opis produktu

Porządne, grube rękawice kuchenne to konieczność dla każdego, kto dużo piecze i gotuje. Jeżeli zdarza ci się pewne czynności wykonywać w biegu, pewnie nierzadko miałaś oparzenia na dłoniach. Rękawice kuchenne z magnesem Gomer są wykonane z kilku warstw materiału, które skutecznie chronią przed poparzeniami i umożliwiają podnoszenie nagrzanych blach z piekarnika lub garnków z metalowymi rączkami.

 

Szerokie rękawice pasują na każdy rozmiar dłoni damskich i męskich. Kolorowy nadruk ładnie prezentuje się wkuchni. Wyjątkowym atutem, który wyróżnia akurat ten produkt, są magnesy wszyte w środku materiału. Dzięki nim rękawice po użyciu można odwiesić w wiele metalowych miejsc: przyczepić do piekarnika, lodówki albo na przykład specjalnej listwy nad blatem. Nie ma więc konieczności przygotowywania haczyków. Rękawice kuchenne z magnesem będą zawsze pod ręką i nigdy nie będą się plątać.

 

W razie potrzeby rękawice można także wyprać – będą stale wyglądać jak nowe. Skuteczna ochrona dzięki długiemu mankietowi, łatwość pielęgnacji i estetyka wykonania: z tego powodu wybierz komplet rękawic kuchennych Gomer.

Opinie klientów