info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Vivio i NPS-MIX w nowej książce Jacka Bilczyńskiego!

Ponieważ uważamy, że zdrowie to największa wartość, jaką człowiek może posiadać w życiu, w swojej ofercie produktowej wybieramy tylko to, co zdrowe. Pod marką NPS-MIX i Vivio oferujemy to, co najcenniejsze: zdrowe produkty, przyprawy i mieszanki, które nie tylko dodają smaku każdej potrawie, ale też dbają o nasze zdrowie. Każdego dnia!

Sprawdźcie, jak napisaliśmy o tym w książce Jacka Bilczyńskiego?

DSC01571 Vivio i NPS-MIX w nowej książce Jacka Bilczyńskiego!

„Zdrowie warunkuje nasze poczucie szczęścia i zadowolenia z życia, ponieważ tylko wówczas, gdy je posiadamy, możemy dążyć do innych wartości, które, także są cenne w życiu. Wiedząc o tym, coraz więcej osób, w pełni świadomie, wybiera zdrowe produkty żywieniowe, w tym zdrowe przyprawy’.

Dlaczego tak ważne jest, aby przyprawy, których używamy w kuchni, były zdrowe?
Tylko na pozór wydaje nam się, że przyprawy stanowią niewielka część tego, co jemy. Tymczasem to przyprawy nadają smak naszym daniom i podkreślają ich aromat. Bez przypraw nasze życie zwyczajnie nie miałoby smaku.

Dlatego każdy poszukuje przypraw, które mają najlepszy smak. I takie właśnie są przyprawy od NPS-MIX.

Firma NPS-MIX zajmuje się sprzedażą ziół i przypraw, pochodzących z różnych regionów świata.
W trosce o najwyższa jakość produktów, sprowadzamy tylko oryginalne przyprawy, które goszczą n stołach najlepszych kuchni świata.

Przyprawy, znajdujące się w ofercie NPS-MIX, są w pełni zdrowymi, naturalnymi produktami, bez glutaminianu sodu i substancji konserwujących.
Sprowadzamy je z najdalszych zakątków świata, doceniając ich smak i dbając o to, by nasi klienci otrzymywali tylko to, co najlepsze.

Sprowadzamy też produkty zdrowotne, których spożywanie przedłuża nasze życie i uwalania je od chorób i dolegliwości.

W ofercie NPS-MIX znajdują się:
•    Przyprawy, w tym: aromatyczne laski wanilii z Madagaskaru, anyż gwiaździsty-idealny do kompotów i likierów, karob- zdrowy zamiennik kakao, kardamon- do aromatyzowania kawy i herbaty, rozmaryn- do dań z pomidorów i ziemniaków i wiele innych przypraw.

•    Mieszanki przypraw, w tym: 18 ziół ojca Mateusza, czubryca, Garam Masala, Taco de Tortilla, Zioła prowansalskie, oraz przyprawy do: mięs, ryb, ziemniaków i innych dań.

•    Produkty zdrowotne, takie jak: algi [w tym chlorella, o właściwościach oczyszczających organizm z toksyn], bakalie [w tym: jagody Goji, uważane za najzdrowsze owoce świata i pestki moreli, zdaniem wielu specjalistów, stanowiące naturalny lek na raka], suplementy diety [takie, jak: błonnik pokarmowy, posiadający właściwości oczyszczające organizm i przyśpieszające proces przemiany materii] oraz oleje, oliwy i masła [w tym: olej arganowy- bogate źródło kwasów Omega-6 i Omega-9].

Ponieważ wiemy, że zdrowie jest najważniejszą wartością, dbamy, by nasze produkty spełniały wszystkie normy jakości, co potwierdzają pozytywne opinie klientów.”

DSC01575 Vivio i NPS-MIX w nowej książce Jacka Bilczyńskiego!

Sprawdź opinie o naszym sklepie