info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Przyprawa do grilla 50g - VIVIO

%Przyprawa do grilla vivio 50g

Przyprawa do grilla 50g - VIVIO

Cena regularna: 3,99 zł
2,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 3,99 zł

Produkt niedostępny

MARKA
VIVIO

Przyprawa do grilla - Skład

Słodka papryka czerwona, rozmaryn, czosnek mielony, pieprz czarny mielony, ostra papryka czerwona, tymianek, kolendra.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Przyprawa do grilla - Zastosowanie

Przyprawa do grilla marki Vivio to doskonały dodatek zarówno do dań mięsnych, jak i pieczonych warzyw. Warto zastosować ją nie tylko podczas przyrządzania wiosennego grilla, ale także jako podstawę do przygotowania pysznego sosu sałatkowego. Ponadto, w połączeniu z wysokiej jakości oliwą z oliwek, przyprawa do grilla marki Vivio stworzy wyjątkową i aromatyczną marynatę.

Warunki przechowywania: Przyprawę do grilla marki Vivio należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego wpływu promieni słonecznych. Ponadto, produkt ten warto przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, tak aby na długo był w stanie zachować swój niepowtarzalny smak i aromat.

Przyprawa do grilla - Opis produktu

Sezon grillowy tuż, tuż. Kto z nas nie lubi smaku pieczonych na wolnym ogniu mięs oraz soczystych warzyw. Co ciekawe, sekretem dobrze przyrządzonych dań jest dobór odpowiednich przypraw. Niestety, większość mieszanek do grilla dostępna w popularnych sklepach obfituje w nadmierne ilości soli oraz sztucznych polepszaczy smaku.

Dlatego też, marka Vivio - w trosce o zdrowie swoich klientów oraz najwyższą jakość sprzedawanych produktów - postanowiła przygotować unikalną mieszankę przypraw, na bazie czerwonej papryki oraz aromatycznych ziół, które sprawią, iż przygotowane przez Ciebie potrawy grillowe zachwycą nie tylko pięknym zapachem, ale także niepowtarzalną głębią smaku.