info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: YOPE

YOPE – polska marka kosmetyków i środków czystości wyprodukowanych w ponad 90% z produktów pochodzenia naturalnego.

Firma YOPE w ostatnich kilku latach podbiła polski rynek. Cenimy ich za jakość, łagodność, naturalność. Ich dopracowane w każdym calu receptury pozwalają nam cieszyć się kosmetykami, które pielęgnują i rozpieszczają. Skład produktów prawie całkowicie jest naturalny. Nie ma w nim składników potencjalnie niebezpiecznych dla skóry.
Dodatkowym atutem produktów YOPE jest zapach. Nieoczywiste i wyszukane kompozycje zapachowe zaskakują nas przy każdym użyciu produktu.

Warto wspomnieć, że firmę tę cechuje również ekologia. Butelki po produktach YOPE nadają się do recyclingu. Firma oferuje nowość - linię opakowań do ponownego napełniania. Dodatkowo czytamy na ich stronie, że korzystają ze składników z certyfikatem EcoCert, a ich środki czyszczące mają certyfikat Ecolabel. Również żadne produkty, ani nawet składniki tych produktów – nie są testowane na zwierzętach za co przyznajemy ogromny plus.

Produkty YOPE mają krótką listę składników. Znajdziesz na niej tylko to, co niezbędne, by produkty YOPE były dobre i delikatne. Wśród składników znajdziemy dobroczynne masła i oleje roślinne, glicerynę i alantoinę, delikatne naturalne substancje myjące oraz wyjątkowo cenne naturalne ekstrakty.

Dzięki tym wszystkim zaletom produkty YOPE są bezpieczne i łagodne dla skóry. Mogą ich używać dzieci i osoby o skórze wrażliwej.

Polecamy!

Brak produktów dla producenta