DZISIAJ DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY!!!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: Tropical Naturals

TROPICAL NATURALS – nigeryjska firma kosmetyków naturalnych, która swój początek ma jeszcze w 1995 roku, kiedy to powstał niewielki zakład produkujący mydło. W 2007 roku natomiast powstała w pełni działająca firma.
Sztandarowym produktem Tropical Naturals jest DUDU OSUN – czyli czarne afrykańskie mydło przeznaczone do skóry ze skłonnością do przetłuszczania się i wyprysków. Obecnie sprzedawane jest w pięćdziesięciu krajach w obrębie całego globu.

Firma zdecydowanie stawia na naturalność. Do produkcji kosmetyków wykorzystuje tylko naturalne, czyste, nieskażone i przyjazne dla środowiska składniki. Od początku producent chciał stworzyć organiczną markę piękności, dążąc do prostszego życia, skoncentrowanego na naturalności.

Tropical Naturals za pomoca swoich kosmetyków nie tylko promuje naturalne piękno, ale też pomaga w osiąganiu go. Kosmetyki Tropical Naturals do pielęgnacji skóry nie tylko są nietoksyczne, ale też Produkty Torpical Naturals są tworzone z przeciwutleniaczy o dużej wydajności. W swoim składzie zawierają naturalnie występujące witaminy i olejki eteryczne. Kupując kosmetyki tej firmy masz pewność, że wybierasz 100% naturalności, a to oznacza, że swojej skórze dostarczasz 100% skuteczności w pielęgnacji i codziennej higienie.

Brak produktów dla producenta