DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: Sonett

Sonett – niemiecka firma produkująca ekologiczne środki piorące i czyszczące.

Sonett to ekologiczne mydła i środki do prania i sprzątania, które chronią naturalne zasoby wody nie uszkadzając i nie niszcząc jej.

Jak wiemy, substancje piorące i czyszczące ogólnie stanowią prawie 40% obciążenia ścieków komunalnych, co jest bardzo niekorzystne dla naszej przyszłości.

Produkty Sonett nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które by długotrwale uszkadzały naturę.  Produkty Sonett nie zawierają tenzydów petrochemicznych i ulegają szybkiej biodegradacji w 100%.

Środki Sonett pachną naturalnymi olejkami eterycznymi lub neutralnie, dlatego podczas ich stosowania nie są wydzielane żadne chemiczne, szkodliwe opary, które mogą szkodzić naszym bliskim i ulatniać się do środowiska.

Firma Sonett nie stosuje petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, enzymów, GMO, fosforanów ani wybielaczy optycznych, dzięki temu środki te są bezpieczne dla naszej skóry, nie podrażniają jej, ani nie uszkadzają. Zapomnisz o sprzątaniu w rękawicach.

Produkty Sonett to:
- 100% olejków eterycznych z upraw ekologicznych
- 100% mydeł z roślin z upraw ekologicznych
- 100% biodegradowalności
- bez syntetycznych środków zapachowych, barwiących i konserwujących
- bez tenzydów petrochemicznych
- bez nanotechnologii i GMO
- bez fosforanów
- bez enzymów

Polecamy produkty Sonett ze względu na ich jakość, naturalność, nieszkodliwość, ale również ze względu na skuteczność. Produkty Sonett skutecznie czyszczą, piorą, zmywają – potwierdzają to liczni klienci firmy

Brak produktów dla producenta