DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: SANBIOS

SANBIOS – polska firma z Gliwic powstała w 2005 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków i suplementów diety.

Suplementy to susze i wyciągi roślinne zawierające witaminy, minerały, enzymy i inne biologicznie aktywne substancje niezbędne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce i firma dąży do tego, by całkowicie zrezygnować ze składników odzwierzęcych. Dlatego m.in. firma rozpoczęła wytwarzanie tabletek w miejsce żelatynowych kapsułek.
Frima SANBIOS stosuje zarówno polskie naturalne surowce jak również korzysta z importowanych składników roślinnych takich jak: spirulina, acerola czy eleuterokok.

Asortyment SANBIOS spełnia wysokie wymagania jakościowe Unii Europejskiej. Wszystkie preparaty są legalne i zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (GIS) w Warszawie, a kosmetyki mają zgłoszenie UE.

Niewątpliwym atutem firmy SANBIOS jest obniżanie udziału substancji technologicznych do minimum. Wśród produktów znajdziemy wiele takich, w których dwutlenek krzemu czy sole magnezowe kwasów tłuszczowych występują w ilości po 1 mg !!!

Warto zwrócić więc uwagę na skład.