weekend taniej dostawy

Produkty producenta: ROSE OF BULGARIA

Wyniki od 1 do 2 z 2 (strona 1)

ROSE OF BULGARIA – to marka doskonałych różanych kosmetyków naturalnych z Bułgarii, gdzie od XIII wieku hoduje się najlepszej jakości różę damasceńską.

Rose of Bulgaria to naturalne kosmetyki różane bez parabenów na bazie naturalnej wody różanej z Bułgarii.

Olejek różany z róży damasceńskiej posiada jedyny w swoim rodzaju zapach i unikalne właściwości, dlatego od starożytnych czasów wykorzystywany jest do produkcji kosmetyków, które oczyszczają i tonizują, nawilżają i utrzymują barierę hydrolipidową skóry. Olejek i naturalna woda różana zawarte w kosmetykach Rose of Bulgaria pochodzą z róż, które rosną w Kazanlaskiej dolinie w Bułgarii.

Kosmetyki Rose of Bulgaria pozbawione są konserwantów, petroleum, parabenów, syntetycznych barwników i aromatów, silikonów, olejów mineralnych i alkoholów.

Woda różana i bułgarski olej różany to towary eksportowe Bułgarii od początku XVIII wieku.

Płatki róż zbierane są tylko przez trzy tygodnie, a następnie destyluje się z nich jeden z najdroższych olejów świata . Litr różanego olejku kosztuje ok. 6 tysięcy euro (ok. 25 000 zł). Aby powstał gram olejku potrzeba trzech ton kwiatów ! Olejek z róży damasceńskiej jest bardzo trwały i ma jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny aromat.