info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: RIGONI DI ASIAGO

RIGONI DI ASIAGO Nocciolata – linia produktów firmy Rigoni di Asiago – włoska firma z tradycjami. Swoją działalność rozpoczynała od produkcji miodu.
Z czasem do asortymentu doszły kremy czekoladowe, orzechowe, kokosowe oraz dżemy.

Produkty Rigoni di Asiago to produkty wysokiej jakości, które podbiły serca milionów rodzin we Włoszech, a przez ostatnie kilka lat także na świecie. Sukces tej firmy opiera się na miłości do środowiska oraz na działaniu w zgodzie z naturą. Firma stawia na ekologiczne składniki, dlatego wybierając jej produkty mamy pewność, że wybieramy zdrową żywność. Miody, owoce pozyskiwane są z własnych upraw firmy lub od ekologicznych lokalnych rolników.

Nocciolata to produkt organiczny i w 100% naturalny. Wytworzony z naturalnych, niemodyfikowanych chemicznie tłuszczy, które mają tendencję do zachowania swoich naturalnych właściwości fizycznych (stąd czasem pojawiają się grudki).

Nocciolata to orzechy laskowe Tonda Romana, najwyższej jakości kakao i naturalny ekstrakt z wanilii Bourbon. Sekretem receptury jest idealna równowaga pomiędzy starannie dobranymi surowcami. W skład wchodzą tylko organiczne składniki, a powolny proces przetwarzania pozwala uzyskać pełnię zbalansowanego, harmonijnego smaku. Nocciolata nie zawiera oleju palmowego, konserwantów i sztucznych aromatów.
W tej linii produktów, poza wersją klasyczną, Nocciolata dostępna jest w wersji Senza Latte (bezmlecznej) o intensywnym smaku, a także w wersji Bianca, eksplozji smaku z większą ilością orzechów laskowych i 30% mniej cukru.

Serdecznie polecamy.