DZISIAJ DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY!!!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: Octim

OCTIM – działająca od 1965 roku polska firma z Olsztynka zajmująca się głównie produkcją octu i musztardy.

Octim od lat słynie z produkcji ekologicznych octów w dwóch wariantach: jabłkowym i cydrowym. Oba octy są niefiltrowane.
Wśród produktów ekologicznych dostrzegamy również musztardy: pikantną i łagodną.
Wszystkie produkty tworzone są na podstawie tradycyjnego przepisu, z surowców pochodzących wyłącznie z ekologicznych upraw, których standardy potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Octim specjalizuje się w produkcji octu od lat. Firma wykorzystuje tradycyjne metody i receptury z Warmii i Mazur, ale stawia też na nowe technologie, obserwuje i dostosowuje się do potrzeb rynku.

Firma OCTIM zapewnia, że do produkcji octów wykorzystywane są najwyższej jakości surowce – m.in. jabłka, spirytus czy polski miód.

Wśród palety produktów na szczególną uwagę zasługuje ocet jabłkowy – produkowany wyłącznie z polskich jabłek, bez konserwantów, uzyskiwany poprzez naturalną fermentację wina jabłkowego. Wśród gamy octów odnajdziemy, m.in. jabłkowy, balsamiczny, spirytusowy, winny z wina białego i czerwonego, słodowy oraz octy ekologiczne: cydrowy i jabłkowy.

Firma OCTIM jest również producentem przetworów z warzyw. Kompozycja smacznych i zdrowych warzyw to najlepszy dodatek do tradycyjnego obiadu lub idealna przekąska na spotkania z przyjaciółmi. Propozycje z Mazurskiego Ogródka OCTIM urozmaicą każdy posiłek.

Polecamy!